• askerlige diye gittigi internet kafe araciligiyla kendisini hergun muntazaman sozluk semalarinda gordugumuz sozde asker. sirf sevgili haythuyt yuzunden memleket elden gidicek sinirdan dusmanlar gelicek haberimiz yok valla..
  • askerliği yemiş bitirmiş asteğmen. yakında bütün istanbullarda!
  • gelmiş geçmiş en rahat askerdir kendisi, asker arkadaşım, ordan biliyorum*.
  • aşık. kulağımıza bazı haberler çalınıyordu güvercinler tarafından, inanmamıştık. gizli bir planın parçası olarak, birkaç saatimizi vakfettik bu kardeşimize. kardeş derken, ben kardeşim ya neyse. adamı filinta gibi gördünüz diye, küçültmeyin yaşını. bu arada fildi bu bir zamanlar, şimdi doğruya doğru -inta hâli. baktım, gerçekten söylenenler doğruymuş. neyse diyip pek sevindim bunun aşık hâline lakin bir de ne göreyim, eylemleri ile şaşırtmaya da başladı. varsın olsun efendim. ciddi takım elbiseli hâlinden bugünlere, filden filintalığa, hep bir adım önde...
  • kültür insanı dicey efendüüü... placebo çalmaz ama alemlerden alemlere akar cd case'i ile...
  • m3a1 yerine m83 kullandığını tahmin ettiğim soldier of fortune'dır.
    kesin kaskında da meat is murder yazar.
  • mamak'ta başlayan askerliğini yine ankara'da devam ettirecek olan tsk neferi. ziyaretçi görüşme saatleri hafta içi 17-24, haftasonu 9-19 arasıdır. ayrıca kendime de smiley koyayım ki tam olsun! (bkz: smiley)

unutmadan, gözlüğünü de değiştirmiştir kendisi.
  • "yeşil ne içiyorsun sen öyle?" diyerekten başlayan bir güneşli pazar günü konuşmasına kendisini aniden ekleyivermiş, ortak tanıdıklarımız vesilesiyle "dedikodu kumkuma, haydin gidelim biz bari bara" isimli iki kişilik yapısalcı post kanat zirvesinde buluştuğumuz kişidir. harttır, hurttur.

musikisini severim her ne kadar avusturya ekolünden gelme bir snobluğu olsa da... keltik; çok passe ise sensin passe. ve sıkıyorsa haydi hubeyde ile savaşa!

"ben zirveye gitmem, zirve bana gelir."

imza: rüveyn hübeyde karizma.
  • dicey setinde vıcı vıcı yapmama izin vermiş bir adamdir ki, kaç kişi izin verir buna ya. benim sagim solum da belli olmaz, sakarimdir, kirarim cizerim, düşürürüm ama sevgili hayt huyt n'apti; bana güvendi.. bana sonsuz güvendi ve bana vıcı vıcı yaptirdi. kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi iletip, bir de öperim.
  • sahne fetih seferlerimizi seneye ertelemek zorunda kaldigimiz ev arkadasim.
hesabın var mı? giriş yap