• she said yes yazanlarla evleniyorlar sikinti yok
  • #sunkissed yazıp bikinili fotoğraf paylaşan kızın kankisinin yaptığı aktivite.
  • eski manitaya nispet, hemcinslerine haset amacı taşır.
  • bunu bize değil belediyeye haber verirse daha iyi olur.
  • instagramda şöyle yoga pozumuz var, şöyle meditasyonumuz var, en harika yogayı ben yaparım, en güzel çilekli linki ben veririm, en harika günaydın pozunu ben atarım, en çok ben eğleniyorum aq, diyerek milyor takipçi kasmış gadınlarımız günlerce ay seyd yes temalı foto paylaşırken, aylarca türlü türlü düğün fotosu koyarken oraya buraya, bizim naciye, nurbanu, fatma napsın aq, o da durur mu, o da koyar i said yes.. der...
    millet artık gösteriş için yaşıyor bu hayatı birilerine göstermek için, hem vücudunu hem hayatını...
    doğru mu peki? bokumu doğru..! onun bunun hayatı, ama saygı da duymuyorum.
  • pastel rengi kıyafetlerle, akşam vakti deniz kenarında rose şarap ve mum ışığı eşliğinde yapılan evlilik teklifinden 3 ay sonra elinde kına, belinde kırmızı kuşak, deveyle çeyiz götüren eğitim seviyesi düşük ev kızımızdır.
  • şeyh said isyanları
  • bazı hareketler vardır böyle ilerleyen zamanlarda yapmadığın için kendi benliğinin alnını öpmek istersin. hah işte o hareketlerden birincisi lisede gümüş yüzükle sözümsü şeyler yapmamak, ikincisi "i said yes" açıklamalı, objektifin yüzüğü netlediği fotoğraflar atmamak ve bütttün sosyal medya hesaplarındaki bioya "bıdısının dıdısı kalp kalp tarih" tarzı şeyler yazmamak.
  • kezbanligin sozluk anlamı
  • hala bu eylemi eleştirenlere insanların mutluluğunu çekemiyorsunuz falan diyenler var. aynen kanka. orada kezonun birine kamilin biri evlilik teklif etti diye çatladım şu anda biliyor musun? kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz amk. sen kimsin de senin sikik organizasyonunu kıskanıcam?

burada eleştirilen şey, o kadınların samimiyetsiz tavırları. o tekliften o kadar mutlu olup ayağı kesilen kadın öyle saçma sapan poz ayarlaması, yüzüğü kadraja almalar vs yapmayı düşünmez. anı yaşar. ama geri planda erkeğe evlilik teklifinin afilli olması için o kadar baskı yapmıştır ki artık olay karşıdaki adamla evlenip mutlu yuva kurmak değil o adamı kullanarak hava atmaya dönüşmüştür.

o yüzden bunların hepsinin diğer kadınlara hava basma hareketi olduğu 10 km'den belli oluyor. insanlar da bu "biriyle evlendiği için değil evlendiği için sevinen" kadın hareketini yapmacık bulup eleştiriyor.

bu kadarını anlamak için ilk altı ay anne sütü yeterli olur diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap