• maşallah şuna bak şeklinde bir iç geçirmesidir.
    illber hocam sarışın görünce dayanamıyor benim gibi.
  • evli bir kadınla bu şekilde konuşmak doğru değil. iltifat eden kişi ilber hoca yerine başka biri olsa nasıl tepki verilirdi acaba.
  • abi ben neden böyle şeyleri izleyemiyorum?

başkası adına utanmanın zirvesini yaşıyorum her seferinde.

belli bir yerine kadar izleyip tam da o önemli kısım gelince direkt videoyu kapatıyorum. yapamıyorum.

t-ilbey bey hakkındaki bir iddia.
  • yayın bitti sanıp arkasından maşallah, şuna bak demiş. yürümek kelimesi de evrim geçirdi herhalde, bunun neresi yürüme?

kadını erkeği herkes güzel kızmış/oğlanmış, vay, oha çüş diyor kendi kendine bir yerlerde bir şekilde. başlık yanlış, entryler hepten çöp. gençlik bitmiş.

edit: ki adam gayet maşallah demiş, öşş falan da dememiş.

edit 2: şu konuyla ilgili bana mesajla yardıranların hepsi erkek. aynı düşüncede olduğunu söyleyenlerin çoğu kadın. muhtemelen başlıkta yazanların çoğu da bu şekilde. ne kadar ilginç değil mi?* oturun bunun üzerine biraz düşünün.
  • yürüme deyince sanki yayın esnasında inceden iltifat ederek gönlünü okşaması gibi düşünmüştüm izlemeden önce. ama hoca yayının kapandığı zannedip iç geçirerek ‘maşallah şuna bak’ dediği için bildiğin yükselmiş oluyor. şahsen o yaşta birine yakıştıramadım ilber hoca değil de daha az bilindik birisi olsa eminim linç edilirdi bu da bizim ikiyüzlülüğümüz olsun.
  • belki başka bir şeye demiştir diyeceğim ama o tonlamadan pek öyle anlaşılmıyor hocam... maşallah...
  • ulan sokakta 70 yaşındaki dede yapsa şunu genç kıza demediğinizi bırakmazsınız ilber ortaylı yapınca hocaya bak ya modunda millet. tam ikiyüzlülük amk. milletin karısına kızına bu şekilde yaklaşıyormuş demek ki. kadının kocasının yerinde olsam sıçardım ağzına.
  • tam sapık gibi söylüyor ya. çenesi falan öne çıkıyor.
  • konu ilber ortaylı olunca herkes çok hoş karşılamış durumu ama bunu malum partili bir akademisyen söyleseydi ne olurdu acaba? çok ikiyüzlüsünüz çok.
  • yakışmadı ilber ortaylı'ya, basit bir davranış. spikerle konuşurken başka seyler düşündüğü anlasiliyor..
    sevimli de değil, zorlamayın.
    ve aptalca bir yakalanma.
hesabın var mı? giriş yap