• iş çıkış saatlerinde yaklaşık 1 saat kadar süren yoğunluğun görüntüsü. 5 sene önce de aşağı yukarı aynıydı.

başka şehirlerde iş ve yaşam alanı açmayı becerememiş ve 16 milyon insanı bi şehre tıkıştırmış 20 yıllık iktidarın vasatlığı da bizim çilemiz.

büdüt: entrylerinin %90'ı siyasi ve iktidar şakşakçılığı olan pırasa sapının, entrylerinin %20'si siyasi olan beni chp'nin paralı trollüğüyle itham etmesi de müthişmiş. * azıcık zeka kırıntısı olan kimin para karşılı iş tuttuğunu anlar diye tahmin ediyorum...
  • ücretli başlıklarda bugün: kendimi nasıl da mağdur ettim

ankaralı gibi laaaa kaç para veriyorlar la sana

algılara oynamaya çalışan başarısız trol girişimidir
  • (bkz: dont feed the troll)

edit: son 1 saatte 130 entry girilmis bu başlık gündeme girmiş. bugun de bir troll işini hakkıyla yapti. bırakın istanbul'u anadolu'nun ovasındaki insan bile metrobus kalabaligi denen şeyin varlığından haberdar. evet herkes biliyor 5 sene önce de 10 sene önce de aynıydı. bunu kanıtlamak için bu trollu gündem yapmaya gerek var mıydı gercekten?
  • hiç metrobüs kullanmadığım için bu görüntüler için yorum yapamam. ama pandemi döneminde toplu taşıma kullanma oranı yarı yarıya düştüğünü ibb kendisi açıklamıştı. ona göre kalabalık diyebiliriz.
  • olm bu görüntüler her sene vardı zaten lan neyi yeni bunun muhtemelen yenibosna vs burası daha da kötüsünü gördü bu gözler
  • 2016 yılında istanbuldan ayrıldım. o dönemde 5 ay kadar mecidiyeköydeki ofise gidip gelmem gerekmişti. sabah uzunçayır, akşam mecidiyeköy durağında bundan daha beter oluyordu kalabalık. tabii buna bir çözüm üretmeli imamoğlu, ama sıra gelmiyor ki. adama destek olunacağına, sürekli bir şeylerle ilgili engel çıkarılıyor. metro logosu değişse ne, değişmese ne.
  • aksi yönde fikir belirtenlerin paralı troll ilan edildiği görüntü. bütün bunlar, böyle iddialarda bulunanlara "kanıtla ulan!" dememekten, kanıtlayamadığı zaman hakaret ve tazminat davası açmamaktan oluyor.
  • topal ördek olayından sonra belediye yan gelip yatsa sorumlusu hükümettir. sen açıkça bunları çalıştırmayacağız dersen bütün bunların sorumlusu da sen olursun

(bkz: oyna devam)
hesabın var mı? giriş yap