• (bkz: çöp)
  • atatürkçülüğü liboşluk sanan.
  • entrylerine sıkça denk geldiğim alevi yazar. nerden mi biliyorum? bilmemem gerektiği halde alakalı ya da alakasız neredeyse tüm entrylerinde belirttiği için öğrendim istemeden. bu kadar tutucu ve koyu olmasak mı acaba dini konularda? yukarıda bir yazar arkadaş 'en büyük başarısı alevi olmak' demiş haklı gibi, öyle hissettiriyor maalesef. son olarak alevi-bektaşi güruhuyla ilgili konuşacaksa biraz daha araştırma yapmalı, zira en iyi ben bilirim tavırlarından dolayı insanlar yazdıklarını gerçek sanıyor.

he ayrıca tanımam etmem, bi alıp veremediğim de yok kendisiyle, hatta iyi niyetli olduğunu bile düşünüyorum.
  • (bkz: #55269821) numaralı entry'mden sonra iyice coşmuştur. o zaman da "aynı espriden 20 tane yapınca tat vermiyor" demiştim, şimdi iyice kabak tadı verdi. troll'lüğün de bir adabı var yahu: aynı yemeği ısıtıp ısıtıp ekşi'ye koyarak 2 sazan avlamak var, orijinal işler üretip her seferinde yüzlerce sazanı bir kerede avlamak var.

engellendi.
  • her gördüğümde aklıma şu muhabbetin gelmesine sebep olan mahlas.
  • çok uğraştı, çok didindi. hani entrylerine de kızmadım aslında ama hep bir şikayet hep bir siz bilmiyorsunuz tavrı. üstelik bu saatte hala devam ediyor. ne diyeyim artık. kusura kalmasın.

(bkz: ağlama melis)
  • alevi-sunni meselesinde yobazlik yaptigini dusundugum, sanirim memleketlim olan yazar. kendisi yazdigim bir entryden dolayi beni cok yanlis anlamis. ben başbağlar-madımak olaylarina sunni ya da alevi olaylari olarak bakmiyorum. ama şöyle de bir gerçek var ki aleviler basbaglar hakkinda tek kelime dahi etmiyorlar. keske diyorum bizim onlari anlamaya calisdigimiz kadar onlar da bizi anlamaya calissalar. yoksa aleviymis, sunniymis onemli degil, katledilen canlar bizim canlarimizdir.
  • (bkz: sjw)
    (bkz: feminazi)
    (bkz: engelle)
  • ironi yapan ama biraz abartan bir arkadaş. aynı espriden 20 tane yapınca pek tat vermiyor.
hesabın var mı? giriş yap