• --- kesin çözüm ---
    istek yolluyorsun, kabul ederse görebiliyorsun.
    --- kesin çözüm ---

repleri görelim, emeğe saygı. deep web’de bile bulamayacağınız bir bilgi.

intel core 2 duo / 3dfx voodoo banshee ekran kartı / 512 ram / incredible surround ses kartı / tv kartı / 56k modem
  • 'bad boy" ların eski kiz arkadaşını kimlerin s*ktigini gormek icin istedigi şey
  • sözlüğün anasını siktiniz. teşekkürler.

tanım: google’a yazılacak arama cümlelerini sözlükte başlık olarak sıçan yazar müsveddesinin aradığı çözüm yöntemidir.
  • donanım haber konu dışı ile karıştırılan format. iki seneye kalmadan soru-cevap sitesi olma yolunda.

edit: kızlar soruyor - erkekler mal gibi bakıyor platformu da olabilir.
  • eskiden cine 5'e gözümüzü kısıp bakıyorduk. bir dene istersen, belki görürsün.
  • tuhafiyeciden siyah örgü ipi al
    eve gelip tüm perdeleri kapa
    telefonu 3 kere baştan başlat
    sonra karanlik moda alıp okuma modunu açman gerekiyor .
    şarja takılı halde görmek istediğin profili aç
    aldığın örgü ipini iki kez telefonun etrafında dola ve kurdele şeklinde bağla telefonu kilitle ve aç ne oldu ?? ve yine milliyetçi hareket partisi 40. yılında şampiyon oldu
  • formatı siktiğin konusunda hepimiz hem fikiriz.
    fakat yine de cevap verelim.

yukarıda arkadaş bahsetmiş aslında (bkz: postegro lili) diye bir program var. meşhur arama motorunda programın ismini yazıp sonuna full unlocked yazıp sitelerden indirebilirsin. fakat sorun şu, bu program senin takipçilerden biri aradığın gizli hesabı takip ediyorsa çalışıyor.

örnek:

ben zübeyir, arkadaşım süheyla, gizli profil ökkeş.
    eğer süheyla beni ve ökkeşi takip ediyorsa , program çalışır. süheyla sadece beni takip ediyor, ökkeşi takip etmiyorsa çalışmaz.

t: instagram hakkında bir soru

edit: özelden witro bildirdi

o kişi veya o kişinin takipçilerinden biri eğer ki bu programı kullandıysa program çalışıyormuş.

bende ortak takip ettiğimiz kişi karşı tarafı takibi bırakınca "tanıdığın hiç kimse x kişisini takip etmiyor" uyarsı veriyordu. programı kullanmayalı epey oldu belki değişmiştir.
  • sen yine ne işler peşindesin hınzır.

(bkz: yetişin formatı sikiyorlar)
hesabın var mı? giriş yap