• kullanılan 80x120 euro palet 20 tl civarında, tekerlek takılmış, tahta araları sıklaştırılarak ve altı doldurularak modifiye edilmiş. zımpara ve cila da cabası. maliyeti 40-50 tl olmuştur. işçilik, lojistik, depolama hariç.

10 lira maliyetli tişörtü 100 tl'ye satanlara göre bence fiyatı uygun. tarz duruyor.
    almam ama alana da avanak demem.
  • shantel değilim ama bence de güzel. bizim şirket için alabilirim, yükleme yaparken lazım olabilir.
  • çirkinlik abidesidir.
  • fiyatına göre gayet makul bir sehpa.
  • meyve sebze hali nde bolca bulabileceğiniz sehpadır.
  • intel değilim, amd hiç değilim o yüzden işlemcilere bir faydasının olup olmadığını söyleyemeyeceğim. ama ara bölme çok dar olmuş, kullanışsız sanki.
  • (bkz: do it yourself)

daha sabah güncel palet fiyatlarını yollamışlardı maille, kullanılan palet 19 tl + kdv, tekerleklerin dördüne 30 papel versen zaten 55 yapıyor. ufaktan zımpara vernik işi de var. mudoyla kıyaslayınca beleş.
  • güzel olmayan sehpa, ama almak isteyenlere "git şunu şunu al şöyle yaptır" demek nasıl bir mantık? sanırsın mudo'da 1600 tl'ye satılan kütük. 110 tl zaten fiyatı. yok paleti al yok cilalat yok tekerlek bul, tak ya da taktır..
  • aklınıza sıçayım.
    not: sehpayım.

(bkz: ekşi sözlük çöplüğü)
  • 100 lira lan biri bana sana yuz lira vercem a-ha malzemelerin hepsi sunu sadece birlestir dese yapmam be.
    mudo daki iki trilyona satilan kutuk gibi bir sey sanmistim halbuki. gayet uygun fiyatli guzel bir sehpa.

edit: tamam yalan olmasin yaparim, bedavaya da birlestirim seviyorum cunku bazen ikea ya gidip calisanlara senin yerine ben kurayim mi dolabi diyorum kovuyorlar beni..
hesabın var mı? giriş yap