• nazarımda almak için kuyrukta bekleyen arkadaşlar "mal" beyanında bulunmak için kuyrukta bekliyor olacaklar
  • doların 3 tl olduğu ortamda çok da şaşırtmayan durum. ama yurdum insanı bir yolunu bulup alacaktır. sonuçta en temel ihtiyacımız 128 gb hafıza.
  • 4 adet asgari ücret parası bir telefon. ''bu fiyata alınır mı?'' diye soruyor insan kendine ama illa ki imkanı olmayıp böbreğini satma derecesinde almak isteyecekler olacaktır bunu.
  • 949 $ olan bir telefon ülkemizde 1.5 kat pahalı, çok da ilginç değil. 2-3 katı olsa tamam da, 1.5 kat öyle "vay efendim bu ne pahalı telefon!" moduna sokacak bir fark değil.

naçizane bir tavsiye, 4k video çeken telefonun gidip 16 gb'lık modelini almayın bence. 3-4 video çekersiniz hafızanızda yer kalmaz, hayatınız çekilmez olur. durmadan bir şeyler silmek zorunda kalırsınız.
  • saçmalık oldu artık bu olay. eskiden telefonun omru 3-4 seneydi şimdi 1 e indirdiler ustune bir de yuksek fiyatlandırma politikası izlediler. bunun ustune bizim ulkemizde doların yuksek olusu ve ithal urunlere gelen ek vergiler gelince bir telefonun fiyatı cogu vatandasın aile gecindirdigi maasından daha yuksek olmaya başladı. sonumuz nasıl olacak cok merak ediyorum.
  • ben hep 50 liralık taksitle aldığım için sorun olmayandır.
  • yetmez ama evet dediğim olaydır.

arkadaşlar siz salak mısınız? hangi ülkede yaşadığınızın farkında değilsiniz sanırım.

sokakları afganistan ayarında zeka seviyesinde bir halkla dolu olan bir ülke burası. oruç tutmuyor diye linç yeme olasılığı afganistan ile denk olan bir ülkede iphone'u, batılılar gibi hayatınızı etkilemeyecek bir rakamdan almayı ummuyordunuz herhalde.
  • ben hep elli aylık kontrat yaptığım için bana koymayan durum.
  • bir telefonun "neredeyse" i7 6700k işlemcili, asus z170 pro gaming ddr4 anakartli, 16 gb ddr4 ramli, gtx 970 ekran kartlı bilgisayarla aynı fiyatta olması durumudur. candy crush oynamak için o kadar para mı verilir amk.
  • operatörden 24 ay faturaya ek 250 liraya aldım. toplamda 7000 liraya geliyor. tabi faturayla birlikte .olsun yine de enflasyonu da hesaba katınca kardayım. kardayımdır yani, o kadar aptal olamam herhalde.
hesabın var mı? giriş yap