• sen neden marketine koydun diye bir kişi bile sormaz şimdi buna.
  • abi pazarları komple kapatalım bence sonuçta sebzelerin tohumları da israilden geliyor. zorunlu kılınmıştı. boykot ediyorum yemek falan yemem ben artık. siz de katılın.
  • (bkz: gerizekalı)

bi de bayraklı türkiye haritası ile filistin bayrağını yanyana koymuş mal.

(bkz: filistin bayrağı)

(bkz: arap isyanı bayrağı)
  • e kaldir raflardan yarraam? ama oyle yaparsa hic kimse bilmeyecek duyar kastigini
  • dayı ıq seviyeni uçan kartallar siksin dayı. sana edilecek bütün küfürler ağız yormaktan öte gitmiyor dayı. israil 2 tane kolayla ayakta dimi dayı. kafan boynunun üstünde boşuna ağırlık yapmıyor mu sence de dayı?
  • yaa siyasal münafıkizm yaa... menfaat sevdasına çürümüş beyninle bizi sikmeye kalkıyosun ya... ayıp yani...

neyi alsınlar mesela? suriye sınırında mayınları toplayıp organik tarım yapılcak bi yerler vardı.. morganik samırsaklar suvanlar, gezen tavuklar falan? noldu o iş?

yalan oldu di mi?

büyük israil procesinin arrap baharı ayağında suriye'nin bombalanması, türkiye'nin demografik destabilizasyonu... kendini çok sıtıratecik bi bok zanneden ortalama zekalı ortadoğu akademisyeni pedocanavar hilariyle çak çak yapıyodu, dünyaya yön veren beyinadam fantağzilerini yaşıyordu, terörüsler bizi katletti diye yalandan zırlayan naylon devlet suriye'de katliam yapan sinirli çocuk işidçileri hastanelerinde tedavi ediyodu falan filan...

sanki körüz mına goyim.. siyonizm gözümüzün önünde goyim işbirlikçileriyle tarih yazarken görmedik mına goyim..

ah müsmünafık ah... daha kulu kandıramamışsın, allah'ı kandırmanın hesabındasın... yazık..
  • show yapma abicim denecek cinsten yarak yarak işler.

israil'e ait ürünleri özelikle satın alıyorum, hileli ürününe denk gelmedim. verdiğim paranın karşılığını alıyorum.
  • satma o zaman orospu evladı. götün yiyorsa kaldır raflardan. ezik
  • delinin marketidir.
    lütfen girmeyiniz.
hesabın var mı? giriş yap