• ancak şirinleri görebilenlere görünen kadın.
  • şişmansa kimsenin yüzüne bakmayacağı kızdır.

geçin o güzelliği en son plana atmayı, yalan söylemek çok günah.
  • zengin zeki yakışıklı ahlaklı dürüst sadık erkek kadar nadir değildir bolca bulunur.
  • ' sen benden daha iyilerine layiksin' denilerek terkedilecektir.
  • eğer türkiye'de yaşıyorsa hiçbir yere gelemeyecektir. bu tip kadınların ortak özelliği kendilerine tamamen zıt karakterde olan odun karakterli, hödük tipli, görgüsüz erkeklere aşık olup, onlarda beklediklerini bulamayıp kendilerini sevebilecek ve mutlu edebilecek erkeklere gerekli enerjiyi göstermeyip mutluluğun büyüğünü kaçırmak veya ertelemektir. akılları başlarına geldiğinde eğer şansları da yaver gitmezse iş işten geçmiş olabilir. o yüzden bu kadınlar sigara içip dertlenmek yerine, şarap içip mutlu olmak istiyorlarsa zekalarının yanına akıl ve mantık da eklemelidirler.

zorlu iş hayatında, plaza dünyasında da yükselmek istiyorlarsa akıl ve mantık ile harmanlanmış zekalarına bir tutam da çakallık eklerlerse mükemmel bir iş çıkartıp dünyevi zevklerin en büyüğünü yaşayabilirler. aksi taktirde bu ortamdaki vahşi hayatta kaybolup sinerler.
  • iyi kalpli olduğu için karşısındakini düşünür, bunu da belli eder.sonuç: pişman olan kadın
    zeki olduğu için başarılıdır, önce etkileyici bulunsa da sonradan erkeği korkutan unsurlardan oluverir. sonuç: pişman olan kadın
    dürüst olduğu için oyun oynamaz ya vardır ya yoktur. sonuç: pişman olan kadın
    güzellik kısmı da kime göre neye göre
  • istisnasız her türk erkeğinin annesi. canım anam, cefakar anam, kurban olduğum anam...
    ama laf kadınlara gelince hakaretlerin, aptallıkların, ergenliklerin biri bin para.
    ucuz etiketlendirme takıntısı olan, defolu insanlarla dolu bir toplumuz.
    bu ülkenin en büyük kabusu silik, başarısız erkeklerin sadece çük taşıdıkları için kendilerini sik zannetmelerinden kaynaklıdır.
  • iyi kalpli zeki ve güzel kadınları üze üze neslini tükettiniz. size yok amk
  • kendisine aşık eder
  • sitenin kafesi kahveler eşliğinde bu kadına ayrılmıştı. kadınlar daha ciddi konulara ayırmışlar zamanlarını, milletvekili seçim sonuçlarını ve memleketin nereye gideceği gündemlerinde. erkeklerin derdi, dürüst kadın kalmış mı? büyük geyikler dönüyordu. bende oturdum var mı? dedim. eskiden ermiş hikayeleri anlatılırdı. tanıdığım dürüst kadınları tespit ettim. fenerbahçe istanbul'un merkezi sayılırsa, beylikdüzü, florya, arnanutköy, göktürk, sarıyer, bebek, anadoluhisarı, beykoz, şile, polonez, çekmeköy, sultangazi, ümraniye, ataşehir, ataşehir, küçükyalı, maltepe, kartal, pendik, tuzla hattında en az bir tane çıkardım. çember misali istanbul'un çevresini melek gibi korumak için çevreleşmişler. yani en az bir tane, toplamda sayısını ifade etmek istemiyorum. sayıları oldukça fazla.

sonra oturdum, dürüst erkek sayısını çıkarayım dedim. yarısı kadar dürüst erkek anımsayamadım.

bu arada istanbul'un benim tanıdığım en dürüst ve güzel kadınları üsküdar, beykoz, kanlıca, anadoluhisarı, koşuyolu, pendik, suadiye, florya, yeşilyurt, yeşilköy bölgesinde yaşıyor.

dürüst erkekler de şey de yaşıyorlar, neydi oranın adı. orası işte!
hesabın var mı? giriş yap