• evet yine bir pitbull dehşeti. sahibi tasmasını bırakınca yedi yaşındaki çocuğa saldırmış bu sefer de. belki de sadece oyun oynamak istemiştir o tatlış pitbull dostlarımız değil mi çakma hayvanseverler?

kaynak
  • bıktık bu canavarlardan.
  • tunç soyer'e ibret olsun diye gösterilmesi gereken olay.. bütün pitbulllar istisnasız uyutulmalıdır. bu kopek ise direkt silahla gebertilmelidir. çünkü daha önce de insana saldırmış..

bu itin sahibi de hapse atılmalı.
  • --- spoiler ---

markete giderken köpeği üzerime saldılar ama ben kaçamadım. canım çok acıdı.
    --- spoiler ---

şimdi bu hayvanın sahibi ne kadar ceza alacak merak ediyorum. küçücük çocuğun üzerine yaratığı salmış. bildiğin cinayete teşebbüs bu.
  • ya bunları tek tek bulup gebertmek lazım. yeter lan!!!!
  • şimdi biz bu hayvanların toplatılmasını istediğimiz için hayvan düşmanı mı oluyoruz? kusura bakmayın ama burada ölüm ile burun buruna gelen bir çocuktan bahsediyoruz. ve siz hâlâ şu hayvanları koruduğunuz için çok kötüsünüz!
  • çok üzücü haber. fiziken çok derin yaralanmamış gözüküyor neyse ki. umarım zihnen de sarsıcı çapta bir stres bozukluğu ile baş başa kalmaz ileriki aylarda.

bu türleri besleyen, mekanların önünde elinde tasma kasıla kasıla alfa köpek duruşu sergileyen tiplere bir düzenleme getirilmesi şart, şayet ben ileride çocuğum veya eşim sokakta korku içinde yürüsün istemem fakat kimse bu pirincin taşını ayıklayamayacak gibi gözüküyor.
  • iti çocuğun üzerine salan yine 14 yaşındaki bir çocukmuş habere göre. şimdi bu çocuğu ıslah evine göndersen, ıslah da olmaz. olan 7 yaşındaki çocuğa olacak. kaç yaşına gelirse gelsin, yaşadığı bu travma hep peşinden gelecek.

nerde ne kadar pitbull besleyen onun bunun çocuğu varsa hepsinin amk. umarım beslediğiniz o canarvarlar tarafından saldırıya uğrayınca, bir nebze olsun bu çocuğun korkusuna şahit olursunuz.
  • sadece pitbull beslenmesi sorun olmayan olaydır.

pitbullar topluma açık yerlere tasmasız ve ağızlıksız çıkarılmamalı, bunu uygulamayanlar gereken cezalara çarptırılmalı ve köpekleri ellerinden alınmalıdır.

lakin bu olayda köpeği salan kişi de 14 yaşında, bu 14 yaşında ki çocuğun ailesine de kendisine de soruşturma açılıp adli işlem başlatılmalıdır, çünkü kaza yahut hatadan bahsedilmiyor, ki kaza olsa bile aile ihmalden dolayı suçludur. bir ailenin 14 yaşındaki çocuğunu tehlike saçan bir köpekle dışarı tek başına göndermesinden ve çocuğun ise köpeği bilerek salmasından bahsediliyor.
  • eee tunç soyer hadi buyur bu hayvanı da evcilleştir bakalım.elim kırılsaydı sana oy vermeseydim .şu köpek sorununa sen çözüm bulma anca bisikletle gez şehirde.nasılsa oy verirler diye düşün sen.mavişehir gibi yer bıktı bu köpek sorununuzdan,izmirin diğer semtlerini düşünemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap