• "şimdiki çocuklar da çok şanslı be bilader" dedirten ziyarettir
  • aynı davranışı bizim ülkedeki sikko ünlülerden kaçı yapardı acaba? diye düşünmeme yol açan ziyaret.
  • ülkemizde bunu yapacak çok ünlü var. basın bülteniyle...
  • adam bir de [captain] jack sparrow kılığında yapmış ziyareti. her şeyi geçtim o şekle girmek bile apayrı bir külfet. vay anasını.

(bkz: helal olsun)

mesajlarla edit: film londra'da çekiliyormuş, setten fırlayıp gelmiş herhalde. olsun o da zor.` :swh`
  • bahsi geçen ziyareti johnny depp değil her şeyiyle (kılık-kıyafet, ses, mimik, jest) jack sparrow yapmıştır. süper olmuştur. "heyyooo"dur.
  • jack sparrow kılığına girmekle kalmayıp, tayfadan bir kac arkadasini da filmdeki kılıklarına sokup yaptığı ziyarettir. seviyoruz seni johnny... ciyaaaakkkkkkk
  • haberde küçük kızın "okulda isyan çıkarıcam yardıma gelir misin" ricası üzerine okulu ziyaret ettiği yazıyor. "isyan çıkarıcam, aylardır sevişmedim" desem? sparrow kılığıyla, ne bilim. gelir mi ki, bilemedim. bak şimdi.

mektup adresi ne ki bunun.
  • 4. bölüm için** mükkkemmel bir tanıtım.
  • 1-2 sene önce bir dergi hayranlarına en nazik davranan hollywood ünlülerini yayınlamış, ilk sıraya da johnny depp'i koymuştu. adamlar haklıymış beyler.

son yaptığını da hiç "halkla ilişkiler" falan diyip küçümsememek lazım. halkla ilişkiler olsa, onlarca gazeteci, televizyoncu ile yapardı bu işi. adam küçük bir kızın hayallerini gerçeğe dönüştürmüş, bunu da hiçbir beklenti olmadan yapmış.

acayip takdir ettim, helal olsun.
hesabın var mı? giriş yap