• ahdım var...en kısa zamanda çekicem çizgili siyah takımı üstüme... beyaz atkımı da takıp karşısına dikilicem ben bunun ...

-juliette...yavrum
    -oh hi...are you a fan?
    -beni tanımadın mı
    -sorry but l can't understand you
    -kadir ben..mahpustan yeni çıktım
    -okay enough!!! what you want
    -seni bu hayattan çekip almaya geldim juliette
    -get out!...just get out! you prick
    (bu arada juliette saçımı başımı yolmak için atağa geçer...ama tabii ki o el havada tutulur...bi süre gözgöze gelinir...sonra bi tane okkalı ters osmanlı tokadıyla juliette yere serilir...yanağını tutar...hayran hayran bana bakar)
    -bundan böyle evinin kadını, çocuklarının anası olacaksın ...hadi toparlan

gelicek tabii...nerde görmüş lan böyle erkeği...
  • brad pitt'in çok eski sevgilisiymiş. daha ikisinin de pek ünlü olmadığı zamanlar herhalde. "bir zamanlar brad pitt'e omlet pişirdiğime inanamıyorum" benzeri bir sözü vardı kendisinin. aklıma geldikçe gülüyorum.
  • fena halde janset' e benzeyen kişi, hatta az kalsın natural born killers' da janset oynuyormuş diye arkadaşlarızı kekleyebileceğiniz yüz.
  • oyunculuğu ile tarantino filmlerine cuk oturmasına karşın henüz bir tarantino filminde oynamamış olan doğal çığırtkan.
  • strange days filminde de harika bir performans gösteren, fiziksel olduğu kadar ses tonuyla da cazibe merkezi haline gelebilen hayali olabilecek kadar seksi bir kadin.
  • güzel kızımızla brad pitt kalifornia'nın setinde tanısırlar ve uzun bir birliktelikleri olur. masal kotu sonla biter.
  • tarif edilemeyen degişik bir güzelliğe sahip aktris
  • en sevdiği 3 grup the mars volta, foo fighters ve queens of the stone age imiş ve hepsiyle de arkadaşmış. helal kız.
  • trafik kazası geçirmiştir.

http://uk.eonline.com/…&utm_campaign=imdb_tv-movies

ek: "luckily, the 37-year-old star luckily suffered only minor scrapes and bruises."

oh be, korktum bir an.
  • my name is earlde altin disin bile yakistigini gordugumuz super bisey.
hesabın var mı? giriş yap