• - hayır diyorum anlamıyor musun?!!!

anlayın. naz yapmıyoruz.

- hayır diyorum anlamıyo' musuoeeeouuun?

anlamayın, naz yapıyoruz.

edit: ulan bu entry yemin ederim 4 ya da 5. entrydi amk, başlık başıma kalmakla kalmamış götüme bile girmiş, çogilginç.
  • ne yaparsanız yapın biz kesinlikle başka şeyler düşünüyor olacağız. o yüzden şöyle evirdim şöyle çevirdim, onu yaptım bunu yaptım demek sadece kendini kandırmaktır. biz kadınlar kesinlikle tahrik olmayız. olursak da 1 saatten sonra hafiften bir şey olmaya başlayabilir. ondan öncesi bizim için, " ne? sinek mi ısırdı?" sorusundan başka bir şey değildir.
  • nefes almıyorsa suni teneffüsü deneyin.

edit:yaran yanlış okumaların canlı örneğiyim amnk. erkeğim la ben, yanlış anons genşler.
  • elinizi iyi yıkayın. o elle biz tokalaşıyoruz sonra.
  • dokuz ayda toplasan 15-20 tane çıkmış. öyle de böyle de vermiyor bu kadın milleti.
  • dilinizi kullanın.
  • o kadar uzun önsevişme de olmaz arkadaşım, bokunu çıkarmayın. duymuşsunuz bi laf, neymiş kadınlar sekiz saat önsevişme ister. e bu da can ama, bi yere kadar bekler heveslenir, sonra e ebenin amı der geçer gider. kadınlar o kadar da sandığınız gibi kezban değil lan, sevişmenin kendisi onlar için de güzel, ciddiyim.

o kadar uzun sevişme de olmaz. olmaz, bünye kaldırmaz. herşey kararında olacak.

asıl diyeceğim de şuydu aslında. sevmediğiniz kadınlarla sevişip de hayattan soğumayın.
  • sikişmeyin, sevişin yeter.
  • (bkz: ekşi sözlük'ün en iyi sevişen kadın yazarı)

hadi bakalım ifşalar başlasın..
hesabın var mı? giriş yap