• toplumsal bozulma, dağdan inen kartopu gibi nasıl her geçen gün biraz daha çığa dönüşüyor, elem ve hayret içinde izlemeye devam ediyoruz. hazal ergüçlü'nün rol gereği payvon dansından sonra içindeki teşhir istediğini artık daha fazla tutamayan kadınlar, kadınlarımız önce payvon dansı kursuna akın etmeye başlamış. sonra da bu dans kombinsiz olmaz diyip dilber elbisesi satın alır olmuş.

bu kadınlar yarının anneleri. toplumun temel taşı olacak kadınlar. bozulma tam olarak buradan başlayıp çığ gibi büyüyor işte. feministler ve meriçler tarafından lince uğrayacağımdan eminim ama zerre umrumda değil. çünkü çok üzülüyorum. gelecek nesil için, erkek ve kız çocukları için çok üzülüyorum...
  • toplum gelir duzeyinde en dipte bulustukca dünya gorusunde, yaşam tarzında, kulturde, her bokta dibe vurdu.
  • arz talep meselesi.
  • dna'sında ne varsa ona özenecek işte. bu toplumda ben bildim bileli kızlar daha lisede başlıyor gelinlik giyme hayallerine. gelinlik hayali olmayanlar şarkıcı, manken, oyuncu olma hayalleriyle yaşıyor. bir tane kızın ağzından duymadık ki ben bilim insanı olacağım. insanlığı kökten değiştirecek buluşlar yapacağım diye. dna bu mal bu.

edit: varoş kokulu biri gelmiş sen ne yaptın atom mu parçaladın sanki yazmış beni tanımadan. benim otelimin bir duvarı overall winner ödüllerle dolu. ülkeme turizm sektöründe zevkle, severek hizmet ettim ve etmeye devam ediyorum. turizm bakanlığından aldığım takdir nameleri söylemeye bile gerek duymuyorum. ingiltere'nin yarısı benim işletmelerimden hizmet alıp memnun kalmıştır. sen ortadoğulu bir ailede doğmuş köylü bir kezban'sın. benimle tek ortak noktan bu platformda yazabiliyor olman.
  • pezevenkler çoğaldığındandır.
  • dans eden pavyon kadınına olan rağbeti görünce dayanamamışlar demek ki, rekabette geri kalmak istememişler.
  • bir grup kadın artık eğlencesine mi gerçek mi bilmiyorum dans kursuna gitmiş. bir de kıyafet satışa çıkmış. başlığa bakıyorsun "kadınlar" aga bu sonuca nasıl ulaştık? öyle bir genelleme yapılmış ki 40 milyon civarı dişi nüfus pavyon kültürü için sıraya girmiş sanki. hadi diyelim haber gerçek öyle bir kurs var. e bize ne oğlum biz niye bununla dertleniyoruz, kimiz biz? bırakın öyle seviyorlarsa öyle eğlensinler. meriç meriç konuşturdunuz benim gibi birini de vallahi bravo.
  • ankara'da pavyon dansı kursuna giden kadınların videosunu gördüğümden beri şoklar içindeyim. birileri her türlü pisliği rahatça ve gözler önünde yapmayı normalleştirdi, bunu görenler de peşinden gitmeye devam ediyor. ahlaksızlık niye bu çağın modası, bi şeylere "ayıp, höh artık bu kadar da olmaz" demek neden yobazlık gibi algılanıyor
  • kadınların derinlerinde bastırdığı orospuluk müessesinin ekonomik bozulmayla ortaya çıkmasıdır.
  • https://youtu.be/pcoe21n8xbe

videodaki kadının açıklamaları daha etkili olmuştur bence.
hesabın var mı? giriş yap