• gidebilir, boşandıktan sonra.

istanbul sözleşmesine laf atmaya çalışmış başlığı açan kıt akıllı yazar, olmayan aklı sıra. sözleşme olmasa ne yapacaksın, kafasına mı sıkacaksın yoksa zincirle mi bağlayacaksın? çıkar içindeki teröristi de hepimiz görelim. kıvırma dansöz gibi.

edit : başlık başa kalmış, konuyu açan [(bkz: gulerken dusunen adam)gulerken dusunen adam] tüm sözlük ahalisinden lafı yedikten sonra mesajını silmiş, korkup kaçmış.
  • "henüz hiçbirimiz evli değiliz" derken siz kimsiniz, bir topluluk mu, organizasyon mu, dernek mi?

tanim: sözlüğun içine eden saçma sapan başlıklardan birisi daha.
  • "antalya'dan baklava getirecek kafadaki kadınla niye evleneyim?" diye düşüneceğim soru.

bir de "senin yapabileceğin tek şey küsmek ya da boşamak" ne demek?

ne yapmayı planlıyordun? öldürecek misin? bacaklarını mı kıracaksın? nedir beklentin "boşamak" dışında?

tanım: kadına şiddeti meşrulaştırmak için uydurulmuş fantastik hikayelerden biri.

edit: "eşiniz istediği kişiye bedenini açabilir, ha keza siz de açabilirsiniz." demiş biri de. tamam istanbul sözleşmesini destekliyoruz da siz de bokunu çıkarmayın amk. bu ne? bu başlığı açan yobaz kafası ise bu mesajı atan kafa da onun karşı tarafının yobazı.
  • ahah şimdi buraya istanbul sözleşmesi bi şeyler yapsın sana derdim de terbiyemi bozamıyorum maalesef :/

başlığı açan arkadaşı, bacılarımızdan birisi zamanında sağlam ağlatmış belli yoksa her başlıkta bu kadar kadınlara sallanmaz. o kadar mı boş insansın?
  • sen bir dalaksız kerkenez mıymıntı kıtipiyoz olursan, karın da kaşar olursa medine sözleşmesi de yapsan o karı gider.

ha sen diyorsan ki karı kaşar ben etkisiz elemanım ama bu sözleşme olmasın da şu karıyı döveyim?

çözüm değil.
  • anlamsız bir soru.

kardeş sen bununla ilgili dusunceliysen merak etme yakında sen evde yokken "tatil" yaparlar zaten, istanbul sozlesmesiyle alakalı değil bazı şeyler.
  • istanbul sözleşmesi karşıtlığı için saçmalamak
  • eşin zaten böyle bir istekle sana geliyorsa artık eşin değildir. istanbul sözleşmesi de bireysel olarak karşındakinin yaşam hakkını korumak üzerinedir.

aytıca eşin yada başka birinin sahibi değilsin. ne isterse yapar, bu senden boşanmak da olabilir karşı komşunla tatile gitmek de olabilir. medeniyet zaten böyle durumları insan gibi çözebilmeniz için var. boşanıp kendi yoluna gitmek de dahil.
  • bunu soran insana kapıyı gösteririm yolu açık olsun
  • gidebilir tabii. ben de yılın gavatı ödülünü almaya giderim.
hesabın var mı? giriş yap