• hiç bir zaman almayın, iki kere kullanıp kenara kaldıracaksınız çünkü.
  • hala aldıysanız ikinci elde satın, fiyatlar yükseldi.
  • kıymetli anneme o kadar söyledim almayın bu kadar pahalısını büyük postanenin yanındaki büfeler bile böylesini kullanmıyo diye.
    dinlemedi tabi;
    kandırdı babamı insan 450,00 türk liralık katı meyve sıkacağı makinesini niye eve alır?
    geçen kaba bi hesap yaptım bu sene içinde (makine alınalı 1,5 sene falan olmuştur) toplam 1 kilodan biraz fazla portakal, yarım kilo kadar elma ve yine yarım kilo kadar greyfurt(greyfurtu içemedik attık büyük günah valla) denemek için iki diş muz(bu muzdan 2,5-3 kasa falan sıkılırsa sanırım bi bardak bişey çıkıyor) bide ufak tefek çer-çöp meyve falan kullanmışız.
    sonuç:
    almayın böyle sıkacak mıkacak büyük ayıp günah bilmem ne yani.
  • gidin en yakın vitaminciden iki bardak için. yok yıkaması yok bilmem nesi boşuna uğraşmayın.
  • alma. ucunda gençlik iksiri olsa her seferinde temizlenmez o zıkkım aletin zıkkım parçası bıkacaksın işte iki kere kullandıktan sonra.

not: alacaksın biliyorum. hatta orada burada araştırıp, 'meyvenin sebzenin besin değerini kaybetmemesi için cihazın bilmem kaç watta çalışması lazım o watt da sadece breville'de var' bilgisine ulaşacak, cebin az buçuk genişse 'versek mi o kadar(1000 tl civarı) sağlık söz konusu sonuçta' gibi saçmasapan düşüncelere gark olacaksın.

bak alma bak.

neyse şanslıysan sinbo alırsın bari için acımaz verirsin senin gibi heveslisine gider.
  • gule gule kullanin, boyle eften puften seyler icin de tavsiyeye ihtiyac duymayin.
  • accaip sismanlarsiniz. meyveyi dogrudan yiyin, almayin. aman diyim.
  • almayın, sebebi için ise nickime bakın.
  • para çoksa breville, yoksa bosch, gerisi yalan.
  • mutfaginizda geniş bir dolabiniz olsun. uzun süre orada kalacak çünkü.
hesabın var mı? giriş yap