• kendi halinde duran ata durduk yere saldıran pitbull'u köyüne gönderen attır kendileri:

http://alkislarlayasiyorum.com/…i-gibi-puskurten-at

dört nala gidedur güzel hayvan.
  • toynağına sağlık dediğim at.

al ananın amı al diye diye ezip tepti amına koyduğumun itini.
  • elleri aman toynakları dert görmeyesi attır.
  • uysal ve efendi durduğuna aldanılmaması gereken bir hayvan olan atın tersinin ne kadar tehlikeli olduğunu bizlere gösteren olay.

çizgi filmlerde karakterlerin fırlarken çıkardıkları ses çınladı kulağımda.
  • orospu çocuğu pitbula haddini bildirmiş olan 50 kilo daşşaklı güzel attır.

görüldüğü gibi yapay olarak üretilen bu o.ç köpek ırkı ortada hiç bişey yokken saldırma potansiyeline sahip ayrıca bunları besleyenlerde ruh hastası o.çdur.
  • dar alanda kısa paslaşmış olan attır. geniş alan yakalasaydı topu sürmeye devam edebilirdi.
  • cihan'dan sonraki gururumuzdur.
    kaleyi tuttuysa kesin gol olmuştur, keh keh.
  • o arkadaki alman kurdunun hareketleri bir bana mı kömik geldi lan. oğlum çok şapşik lan.

kavganın ilk saniyesinde çıkan arbededen bir tırsıyor zaten. sonra bir cesaret gelip kavgaya müdahil olmaya çalışıyor kendince, atlıyor ikisinin arasına ama kafayı kaldırıp sinirli atı görünce ilkinden daha şiddetli korkuyor salak. pittbull* at'ın tekmesiyle uçup gittikten sonra, adrenalinden olsa gerek iyice heyecan yapıp kendi etrafında filan dönüp anlamsız korku refleksleri sergiliyor. sanki arkadan bir at gelip ona gömecek gibi hissediyor zannımca. kendine geldiğinde ise pittbull'un* orda olmadığını farkedip aracın etrafında dönüp pittbull'u* arayışı filan var. olaya hiç müdahil olmadığı halde kendi kendine heycan yapıyor, bir o kadar da tırsıyor saftirik.

ağzıma sıçayım aynı ben lan. bende olsam muhtamalen aynı korku tepkileri verirdim. çok şapşik, ağzını burnunu yiyesim geldi sıpanın.
  • pitbull'un a. koyan muhteşem attır. dıgıdadur at!

anekdot: piçbull videonun sonunda nasıl da sahibinin yanında mahsun mahsun ağzına sıçılmış şekilde yürüyor.. görenlerin yüreklerinin yağını eritmiş halde.

leş hayvan, pipetle beslen inş. durduk yere ata saldırmak nedir zaten. işte bunlar hep eğitim, pitler aslında melek gibi hayvasdasdaaadasdasd. sktrn gidin.

eklenti: tekme değil, at ulti atmış. asdsadsad
  • gülme krizine sokan bir adet beygir.
    ulan yhahahaha.s
hesabın var mı? giriş yap