• "bir saatte geliyorsun orta sahaya
    büyük orospu çocuğusun tsubasa"

satirlariyla 90'larda cocuklugunu yasamis bir cok bireyin dertlerine ortak olmus, yaralarini sarmis saheserdir...
  • http://www.keyifarasi.com/ 'da en buyuk teorisi, kurami cokertilmis tezahurat.

hastasiyiz halen..
  • son zamanlarda karşılaştıgım en yaratıcı tezahürat ilerleyen bölümlerinde olaydan kopsada bizi de koparmıştır. ipod a attım mp3 halini yürürken, otobüste her yerde dinliyorum.

ahanda mp3 hali;

http://rapidshare.com/…144124026/kenetezahurati.mp3
  • ilk çıkan tezarühatta yazılması atlanmış kısımda gençlere nasihat içeren cümleler bulunur.bir bakıma eğitici-öğretici bir çalışmadır.takdiri hakeder.

--- spoiler ---

kızların üstüne fazla düşmeyeceksin
    çok aşık olsanda belli etmeyeceksin
    sen erkeksin gururunu düşüneceksin
    beşiktaşı tutanın ben aklını s**im (bu kısım eğitici-öğretici kategorisinde değil)

--- spoiler ---

dinlenmelidir,dinletilmelidir ,öğrenilmelidir.
  • bunun internette ikincisi de dolaşmakta. fakat ilki kadar güzel olmadığı gözlemlerim sonucu belirlenmiştir.
  • dinledikten sonra kendinizi mütemadiyen, saçma sapan anlarda ve yerlerde ''şimdi sıra size geldi ibne jetgiller'' diye bas bariton tonda bağırırken bulmanızı sağlayan beste. hem ruh hastası, hem anormal komik, şimdiden bir klasik.
  • şimdi bu ünitede, kadın ve erkeğin aynı olağan gündelik durum karşısında gösterdikleri farklı davranış biçimlerini uygulamalı bir örnekle işleyelim:

--- ağır argo ve küfür içerir---

--- spoiler ---

-e: yaz olunca ortaya çıkar şerefsizler
    -k: canım, bu yaz artmış sanki sivrisinekler biraz

-e: vücudumda kan bırakmadı pezevenkler
    -k: hay allah, bak şuna... yine mi ısırdı??? off kaşınıyoroooom memet!

-e: en güzel uykumun anasını siktiler
    -k: hayatım, dün bütün gece tepemde vızır vızır sivrisinekler dolaştı, gözüme uyku girmedi wallahi. yatağa bi cibinlik mi taktırsak?

-e: orospu çocuğudur bütün sivrisinekler
    -k: memeet bak dün o kadar çok ısırmış ki bizi şişkoluktan uçamıyor. ayyy ne şekerrrr, paytak paytak uçuyor!

--- spoiler ---
  • linç yemeyeceksem ben buna güldüm.
  • yamulmuyorsam bu tezahürat sonrası kırım kongo kanamalı ateşi nin yayılma hızı kırılmış. hastalık zamanla yenilmişti.
    aynısından wuhan virüsü için de yazılması şart oldu.
hesabın var mı? giriş yap