• obez bir sevgilim olmuştu. insanlar onu görünce acımayla bakardı. hastanede tanışmıştık. başka bir şehirde yaşıyordu. bulunduğum şehre taşındı. iki katlı eski binaların olduğu bir semtte ev tuttuk, tüm eşyaları bir odaya sığıyordu. kışın yerdeki batyaniyenin üzerine uzanır, ayağımızı pervaza dayar ve ağaçların karanlık göğün altında incelen dallarına bakar, boyuna atıştırırdık.
    yer yatağında uyurduk. melek gibi uyurdu ve duru bir yüzü vardı. tam bir kızıl afetti.
    o kütlesine rağmen ondan daha hafif bir kadın tanımadım. ay ışığında dokunmaya korkardınız. upuzun saçları vardı, buradan başlayıp çocukluğumuzun sessiz evlerine kadar gidiyordu.
    arkadaşlarım onu yakıştırmamıştı bana, umurumda olmadı. iç dünyası o kadar zengin başka bir tanıdığım yoktu. dudaklarının tadını hatırladığımda hala vücudumu ateş basıyor.
    annesi hastalandı. o da hastalandı. kemoterapiden sonra eridi. kanseri atlattı ama artık birbirimizin kitabını, yüzünü okuyamaz olmuştuk.
    şimdilerde biraz kilolu, benden çok daha iyi bir adamla beraber. bazen, o eski evin önünden geçiyorum.

sizin aptal estetik algılamanız umurumda değil. kilolu ve muhteşem kadınlar var. ben birini tanıdım.
  • ne demiş kastamonulu gâlip paşa:

"kara karı kuru karı keçi eti durgun at
    mazarratü'l mazarratü'l mazarratü'l-mazarrat
    beyaz karı şişman karı kuzu eti yürük at
    faidattü'n faidattü'n faidattü'n-faidat"

tombul kız gibisi yoktur...
  • bazı yazarların örnek olarak gösterdikleri kadınlara baktım da; oğlum niye iki yüzlüsünüz siz?

şu örnek gösterdiğiniz kadınlarla aynı beden ölçülerine sahip türk kadınlarını yok götü büyük, yok selülitten görünmüyor diye akşamdan sabaha gömüyorsunuz.

https://www.instagram.com/p/bpun7-7gf7x/

https://www.instagram.com/p/brqrwkqgecf/

bir türk kızı şu halde plajda dolansa gözlerim kanadı, götüne bakmadan bikini giymiş diye sallarsınız. üstüne bir de diyet, egzersiz ile ilgili engin bilgileriniz paylaşıp hızınızı alamayıp rus kızı güzellemeleri yaparsınız.

hayır, bu türk kızı ne yapsın? ne yapsa yaranamıyor size!
  • araştırmalara göre fakir erkekler kiloluları, zenginler ise zayıfları çekici buluyorlarmış. aynı araştırma açlık değişimine göre de yapılmış; erkekler açken kilolu, tokken zayıf kadınları çekici buluyorlarmış. ateşte kızartıp yiyecek misiniz hatunların budunu derdiniz nedir? ben sizi anlamadım valla.

araştırma link

link 2

link 3

link 4

“thin women are more likely to get married and end up with wealthy, educated men than their heavier counterparts, according to recent study”

“rich men prefer skinny women: new research exposé”

“if you have small boobs rich men love you, says science”
  • katıldığım bir seminerde şöyle bir şey duymuştum bir psikiyatrdan. modayı eşcinsel erkekler yarattığı için kadınlara 0 beden algısı yüklenmiş durumda. eşcinsel erkek karşısında bir erkek vücudu arıyor, onu beğeniyor. oysa kilolu olmak östrojen demektir, kadınsılıktır.
  • aşırı kilolu değil de balık etli kadınlar gerçekten daha çekici olabiliyorlar. sebebi de üstte bir yazar arkadaşın yazdığı gibi iri memeleri ve geniş kalçalarıyla daha doğurgan gözükmelerinde saklı. bilinçaltımız bize bununla çiftleş, bu kadından iyi anne olur mesajı veriyor. ne biçim bir bilinçaltımız varsa artık.
  • yalanın daniskasıdır. kilolu kadın seksi değildir. seksi kadın seksidir. kilolu olması bişey değiştirmez.

kilolu kadın

bunlar da kilolu kadın kilolu kadın kilolu kadın ve kilolu kadın

şimdi gelip diceksiniz ki ama ilki daha kilolu. iddia ediyorum burdaki en az kiloya sahip kişi ilk fotodaki hele ki son fotodaki kadın ilk fotodakinden en az 2.5 kat daha kilolu desem.
  • (bkz: ağır yaşamlar)'daki obez ablaların yanındaki zargana tipler.
hesabın var mı? giriş yap