• önünde tam 9 tane sıfır bulunan bir coin. henüz hiçbir borsada listelenmediği için şu an alanlar toptaktan girmiş olacaklar. tam 200-300 dolar atıp unutmalık bir coin. giderse gider bu 300 dolarınız ama olur da tutarsa bu unuttuğunuz parayla bir sene içinde ev sahibi olabilirsiniz. en azından ben bu beklenti ile aldım. binance ve btc türk'teki coinlerin nazını çekmekten bıktım. yüzde 10 artıp haftalarca süründürüp bir anda yüzde 20 düşen major coinleri almaktansa henüz borsalara girmemiş ancak umut veren alt coinlere girmek bana daha mantıklı geliyor.
    bunun gibi başka bir coin daha var adı (bkz: hokk coin) nasıl alındığını başlığında bir arkadaş anlatmış buraya tekrardan yapıştırıyorum:
    google chrome'a metamask yükledim, kaydoldum. daha sonra ether gönderdim. uniswap'a geçip metamask'ı bağladım. uniswap'ta ayarlarda slippage tolerance'ı %5'e ayarladım(bunu unutmayın, ben 1 saat uğraştım, bunun yüzünden). sonra ise ücreti girip onayladıktan sonra metamask'tan onayladım 3 dk beklettikten sonra tamamlanmış oluyor.
  • şu an önünde hala 9 sıfır var mamafih alamıyoruz. 226 usd ile 107 usd arası gas fee çıkartıyor namussuz. ararız bugünleri..
  • o uniswap in ben!!! gas fee ayri dert, bir de basarisiz islemler icin kestigi dolarlar ayri dert. ıllaki aldirtmayacak
  • shitcoin ama uçacaktır. çünkü çılgınlık böyle birşey
  • devamkee hedef x100
  • almaya çalışırken "waiting for transaction" diyor ve kalıyor.

transaction ücreti almasına rağmen onaylanmıyor... para var, almak istiyorum böyle sıkıntılardan dolayı alamıyorum, özelden birisi yardım ederse kendisine bir hamburger ısmarlayabilirim.
  • 300 dolarlık almak için 400 dolar harcadığım kopekcik. cahil cesareti işte. 20 gün önce almış olmam kâr ettirdi. coin piyasasina geç girmiş biri olarak parayı shitlerden vurmaya çalışıyorum. 2 sıfır daha atarsa sanırım zengin olacağım. şu an elimde 800 milyar adet bulunmakta bakalım...
  • metamask cüzdan'daki kishu'yu eth veya usdt'ye çeviremiyorsun. ilginç. kıllanıyor insan. başka borsaya göndermeyi denemedim.

bu kishu iyi para kazandıracak ama çekebilecek miyim o parayı ondan şüpheliyim.

büdüt: çekimde sıkıntı yok hem metamask (gas fee) hem cointiger dan çekim yapılabiliyor. artık iyi para kazandıracak mı ondan şüpheliyim. :/
  • bilmem kaç milyar tane aldım. yıllar sonra büyük para ederse, mesaj ile iban atabilirsin agjhjhjhgf
  • metamask cüzdanındaki kishuyu istersen usdye istersen ethye çok rahat çevirebiliyorsun. holder sayısı iyice arttı. gemlerin risk altında olduğu çalkantılı dönemde ayakta kalmayı başarmıştır. bu krizi de atlattı ya önünün çok açık olduğunu düşünüyorum. yürü ve kishu, arkandan da (bkz: hokk coin) ve (bkz: safemoon) geliyor.
hesabın var mı? giriş yap