• 31 bir hobi degil, muzik ve spora devam et
  • şu aşık olduğun üst sınıfların ahmet yok mu? hani bana bakmaz diye yanına bile yaklaşmayıp uzaktan mel mel izlediğin. heh işte o 10 sene sonra seni facebooktan bulup "ya ben sana çok aşıktım ama sen hep beni tersliyodun hiç açılamadım biliyo musun" diye bomba bir itirafta bulunacak. ne ters yapıyosun çocuğa salak! salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya..
  • biraz büyü, sonra konuşuruz. şimdi nasılsa dinlemeyeceksin.
  • sakın ama sakın gitara başladığın hafta msn ileti kısmına "guitarist boy" yazma amına koyim. sakın.
  • bırakma basketi lan, okuyup ne olacaksın?
  • o pantolon ne lan öyle? ahahhahahaha gerizekalı...
  • yeteneklerim zaten benim, ben kendimi başka alanlara vereyim; deme. yeteneklerinin üstüne git, parla.
  • 1 temmuz 2000 sayısal loto'nun rakamları: 12 13 25 30 33 34
    babam hazır daha hayattayken önce sarıl bakiyim güzelce heh! ardından ver bu sayıları senin yaşın tutmaz bi sayısal yapsın adam rahat etsin ahir ömründe.
  • - sayisali secme! hem ögretmen lisesi okuyup hem sayisal secince matematik ögretmeninden daha büyük ne olabilirsin öküz! bi de salak salak hayaller kuruyorsun, al simdi o matematigi g*tüne sok!

teselli: neyse... herseyin hayirlisi.
  • - sakın herkese güvenme, kapılarını açma... çok pis canını yakarlar 30 sene unutamazsın...
hesabın var mı? giriş yap