• coca cola'nın ekim ayıyla türkiye'de de yeni uygulanmaya başlayan pazarlama kampanyası.
    daha önce avustralya, abd ve ingiltere gibi ülkelerde uygulanmış.

kutuların ve litrelik kolaların ambalajında coca cola yazısı yerine farklı farklı isimler yazıyor.
    gayet hoş kampanya.
    şimdilik 1 litrelik ve kutularda gördüm.

dünya'nın çeşitli ülkelerinden sonra türkiye'de de başlamış.
    örnekleri için:
    mehmet
    diego
    ayşe
    zeynep
    murat
  • yabancı arkadaşların paylaşımlarını görüp kıskanıyodum ama gerçekten burda da çıkıyosa sevindim. benim isim kesin yazılır. (yazılmadı)
  • zeynep'i götüreceğim kampanya. kendi adımdan bulamayacağım için zeynep'i kestirdim gözüme.

(bkz: yenge de kola gibiymiş lıkır lıkır)
  • kutunun kalemlik olarak değerlendirilmesine imkan sağlaması açısından hoş olabilir.
  • facebook'ta aşk gösterisi yapan çiftler saniyesinde fotoğrafını koydular bile. ben de diyorum bunlar kendilerine özel mi yaptırmış acaba. meğersem kampanya varmış. hazırlıklı olun millet çiftler çıldırmışçasına paylaşacak facebook'ta.
  • muhammed, mustafa, isa, musa, ahmet, ismail, ibrahim, davud gibi dini isimlerin çok kullanıldığı bir ülkede kampanya geneli sorunlu olacak ve yeterince kişiye ulaşılamayacaktır.

daha anlam itibariyle sorunlu isimlere girmedim, mesela:
    satılmış
    durmuş
    müncübe
    merzuka
    olgun
    kahraman
    mert
    cömert
    kibar
    mülayim
    resmiye

burcular, pınarlar, edalar, berkler, muratlar, taylanlar ve zaferler yaşadı...
  • isim listesinin herhangi bir yerde yayınlanmadığı kampanya. en azından insan merak ediyor kendinin sevdiceklerinin adı var mı diye . boşa marketleri fellik fellik aramayalım şimdi.
  • saçmalıktan ibaret olan kampanyadır.
  • adımı gördüğüm ambalajdır. sevindim lan.
  • ya arkadaşım nedir bu ya , elin adamı yıldız alıyor senin ismini veriyor , yunus evlat ediniyor senin adını veriyor ,hadi onu geçtim dedem zamanı ağacın üzerine , banka falan kazırlarmış, colanın üzerinde isim....yok arkadaşım siz yapmaya çalışmışınız da olmamış o ya...vallaha....
hesabın var mı? giriş yap