• sosyal medyanın ortaya çıkışıyla beraber kadınların erkeklerin sadece yüzde 5-10'luk kısmına ulaşma arzusu yüzünden yaşanan bir olay. işin acı kısmı şu ki değiştiremediğimiz şeyler yüzünden bile elendiğimiz oluyor. tipin olsa boyun kısadır, boyun olsa tipin yoktur, bu ikisi olsa paran yoktur, bunların hepsi olsa ağzın laf yapmasa yine eleniyorsun. şimdi burada siz de kadınlardan güzellik bekliyorsunuz diyen kadınlar olacak ama erkeklerin çoğu 5/10 üstü kızlara razı ki kadınların ilişkide güzellik dışında sunduğu şeyler de kısıtlı. kadınlara güzellik, kilo konusunda toplum tarafından politik doğrucu davranılırken bir erkeğin kısa olması durumda bütün aşağılayıcı ifadelere katlanmak zorunda.
  • zor diye bişey yoktur. paran azdır. zira yetişkin bir dişi paranın kokusunu 300 metreye kadar almaktadır.
  • hiç de imkansız değildir.
    sosyal medyayı bırakın, çıkın biraz dolaşın, doğal olun ve bir şeyleri ispatlamaya çalışmayın karşı tarafa, birazcık da insan gibi konuşmayı bilirseniz çok rahat kız arkadaş edinebilirsiniz.

edit: saçma sapan mesajlar alıyorum. hatta malın birisi meriç demiş bana. lan siz özgüvensizseniz ben ne yapayım? kadınları gözünüzde bu kadar büyütürseniz daha çok avucunuzunu yalarsınız.
  • paranızla ilgili bir konudur bu durum.

paramın olduğu dönemlerde kız arkadaş patlaması yaşıyordum, aynı şekilde erkek kankalarımda bir hayli fazlaydı.. o eski halimden eser yok şimdi modundayım. param olduğu zaman tekrar aynı ortam olacak, durum bu kadar net.
  • bu çıkın dolaşın diyenler herhalde abdde veya bir avrupa ülkesinde yaşadığımızı sanıyor galiba ya da zengin çünkü herkesin gözünde potansiyel bir sapıksın bir selam vermene bakar.
  • #138284087 no lu entryde yakınılan durum kimsenin dikkat çekmediği, türkiyede erkekler ile kadınlar arasında hayvan gibi çifte standart uygulandığını kanıtlayan, son derece göz ardı edilen ve toplumu içten içe çürüten bir sorunu dile getiren çok önemli bir manifesto niteliği taşımaktadır.
    bu cesur ve aydın tutumundan ötürü yazarı tebrik etmekte ve bu zorlu davasında onu desteklemekteyim.
    tüm ezilen erkekler adına seninleyiz güzel insan!
  • arkadaş bulmanın imkansızlaşması demek daha doğru bence. herkes çıkarcı, herkes bencil ve herkes yalancı bu zamanda.
  • nesi zor daha dün gece 11 sularında cima halindeydim.
  • cinsiyetten bağımsız olarak daha önce açılmış bir başlığın alt kümesi.
    (bkz: sevgili bulmanın anormal derecede zorlaşması)
hesabın var mı? giriş yap