• başlığın tam hali " köpeğini tüfekle vuran komşusunu sokak ortasında 17 yerinden bıçaklayarak öldüren adam" olacaktı fakat yetmedi.

olayın videosu da site içerisinde mevcut +18.

tık

edit: sözcü videoyu kaldırmış. alternatif link için;

dailymotion
  • yerli ve milli john wick
  • git ağırlaştırılmış müebbet hapsi ye belki aklın başına gelir dangalak.
    edit: ağır tahrik hafif tahrik ayrımı tck'da olmadığı gibi tahrik beraat sebebi de olamaz.
    edit2: öldürülen kişinin yaptığı fiil tabi ki suç olarak düzenlenmeli ve yaptırıma tabi tutulmalı fakat canavarca hisle adam öldürür isen ömrün hapiste çürür.hapishane görmüş insanlar ne demek istediğimi anlarlar.hele ki ağırlaştırılmış müebbet hapis idam yerine ikame edilen bir cezadır ve çoğu mahkum idam edilmiş olmayı yeğler bu ceza yerine.
    edit4:bu adamın sadece köpeğini öldürdü diye bunu yaptığını düşünen adamlar var lan oğlum bu kadar mı safsınız siz john wick izlemekten tozutmuşsunuz.dünden itibaren ben ne yarrak yedim kafasına girmiştir zaten kendisi.hapishane görmemiş adamlar burada asarım keserim sikerim sokarım muhabbeti yapıyor bana mesajla.yolunuz düşerse gidip bir bakın nasıl bir ortam düşen adam nasıl en basit ihtiyaçları için yalvarıyor oralarda.
    edit5:değerli avukat meslektaşlarımız mesaj atıyorlar canavarca his olmaz diye yargıtay içtihadına göre ölüm neticesini gerçekleştirmek açısından gerekli süreyi aşarak öldürme varsa, eziyet çektirme olması lazım.bu da tartışmaya açık bir konu bu olay açısından.bunun için canavarca his olayını söyledim.ayrıca sadece tck’ da eski tck da olduğu gibi bir ağır hafif tahrik ayrımı yok onu belirttim sadece adam indirim almaz da demedim.
  • toplum muhteşem bir yere doğru evriliyor.

bunun altından devrim çıkar ben diyim.
  • adblocker kullandığım için erişemediğim bir başka sözcü haberidir.
  • bunu bile savunabilecek bazı ruh hastaları doluşur başlığa.

edit: özelden ettiğiniz küfürler fikrimi değiştirmiyor ruh hastaları. o kadar çok küfür yedim ki burdan toplu bir cevap vereyim size. bir köpek öldü diye bir insan ölmek zorunda değil. sizin kafa yapınıza göre idam da gelmeli bu ülkeye. göze göz dişe diş yapalım anayasayı isterseniz? ölen adamın çoluğu çocuğu da bıçaklayan adamı öldürsün? nasıl seviyesiz gelişmemiş insanlar var lan bu ülkede.
  • düşünüyorum, biri gelip benim kedime aynı şeyi yapsa, bu insan benim tanıdığım bildiğim biri olsa, ben de sinirlenir ben de bunu yapana saldırım, tekme tokat elimden geldiğinde hıncımı almak isterim. o konu ayrı.

ancak yere yatırıp defalarca bıçaklamak, bıçakladıktan sonra bir de üstüne defalarca tekmelemek başka bir konu.

biz ne ara bu kadar nefretle dolduk? ne ara bu kadar hain insanlara dönüştük? ne ara kendimizden başka nefes alan herhangi bir canlıya zarar verebilecek kıvama geldik?
    ne ara oldu bütün bunlar?
  • benim köpeğimi de biri öldürse benzer şeyleri yapmayacağımın garantisi yok.evlattan farkı olmuyor bir yerde hayvanların...
  • köpek öldürmeyi doğru bulmuyorum, hayvanları severim ama köpek öldürdü diye adamı öldürmekte canilik. bu hayvanseverlik değil, hayvanlık.

edit: özelden boynunu bıçakla keserim köpeğimi öldürsen diyen oldu. benim ekstra bir şey dememe gerek yok bu saatten sonra, üstte yazdığımı özelden sallayanlar bizzat kanıtlamışlar.
    bazıları hayvan öldürülünce canilik niye değil yazmış, bu haberde, hayvan tüfekle vuruluyor, insan ise şiş kebap gibi kaç yerinden bıçaklanıyor. ikiside kötü, bence ikisi de suç. ama kokoreç yapılır gibi öldürmek daha acı bir ölüm şekli. bundan dolayı canilik diyorum.
  • tam bir john wick vakası, adam o köpeği evladı gibi görüyordu belki ki. yaşama hakkı yalnızca insan için değil her canlı için kutsaldır. kimse gidip bir köpeği öldürmesin, kimse gidip bir insanı öldürmesin.
hesabın var mı? giriş yap