• antropomorfik aklın ürettiği bir masal. bunun olumlu tarafı empati yapabilmeyi sağlaması elbette de, malesef böyle zırvalamalara da yol açabiliyor.

bir kuş tarafından yenmekte olan ağaç tohumunun hikayesini yazacağım ben de. yanyana iyi giderler.

hayır, şu çakma vicdanınızı;
    - zor maddi koşullarda çocuğunu yaşatmaya çalışan aile,
    - istemediği bir çocuğu büyütmek zorunda kalan anne,
    - korunmaktan aciz bir yaşta çocuk sahibi olmak zorunda kalıp bütün hayalleri yıkılan genç insanlar,
    gibi,

gerçekten karşılığı olan konularda da kullanmayı deneseniz diyorum. he gülüm?

(bkz: körü körüne inanç)

edit:
    (bkz: başlığın başa kalması)
  • "men aytık biy ölüyüm pıt pıt atamayan biy kalbim vay:.("

ay canıım ne kadar da şirinmiş nasıl kıyarım ben bunaa diye düşünmemiz istenen skindrik zırva. lan bi ölün lan yok olun artık.
  • yazın hunharca hasat edilen bir başağın mektubu gibidir:

bir damla suya ulaşıp güneşe kavuşabilmem için mrsssleee yaratılış vırssleeeee benim de canım var tırrssslleeee sevgili başbakanım mırssslleee fıtrat falan bi şeyler... evrim yok... vırrsslleee cehennem...
  • kürtajla öldürülen bebek gibi birşey söz konusu değildir. zira kendisi yumurtadır.
    hergün omletleri götürürken bu dramatik fikirleri neden aklınıza getirmiyorsunuz acaba?

bir tavuk düşün ki, o kürtaj yaptırmaya gönüllü bile değil. ansızın, birgün biri geliyor. baktığı ısıttığı yumurtasını alıp kırıyor. o ise ancak uzaktan gelen sucuklu yumurta kokusuyla evladını hatırlayabiliyor. o annenin feryadı neden görülmüyor? sorarım size! neden o anne bu muameleye maruz kalıyor?! o can değil mi? yumurta yemek cinayettir!!!!

hadi biraz daha saçmalayalım mı?
  • aptal duygu sömürüsüne yol açan günlüktür
  • kurtajla öldürülen bebeğin günlüğü :

evet koca bir bosluk.
  • sıradan bir flash tv senaryosuna ilham veren hikayeleri kapsayan günlük.
  • "bundan önce beni pek arayan soran düşünen yoktu. bi abi var tv'de gördüm (!), o benimle ilgili bir şeyler söyledi sonra herkes beni düşünür oldu. gayet yetkili bir abiye benziyordu. henüz gelişmemiş beynimle sormak istiyorum, daha önce aklınız nerdeydi? sizin de mi beyniniz yeni oluştu. gözlerinizden öperim"

zigothan
  • camın önünde güneşten içi bayılmış sardunyam bile daha estetik duygu sömürüsü yapar lan.

ne döl meraklısıymışınız amk. bu memlekette bebekler doğunca onlara reva görülen bozuk sütün savunması sıçmığın üstüne maytap diker gibi süt yüzü görmemişlikten kaynaklanan laktoz hassasiyeti argümanı ile yapılıyor. bu memlekette anneler dersane parası ödeyemediği için kendini asıyor. gencecik kız çocukları sakallı müslümanların leş ağızlarına, pis erkekliklerine kurban gidiyor. ne döl meraklısıymışsınız amk. allah belanızı versin kudurmuş köpekler ne döl meraklısıymışsınız. baştan aşağıya döllere gelesiniz.

tanım: yumurtanın kendisi ile birlikte rahimden vakumlanmasının "peydahlayanın", hatta "çatır çatır sikişenin" tasarrufunda olduğu günlük. değilse götünüze girsin. te allam ya.
hesabın var mı? giriş yap