• kurtlar vadisi dizisinin önümüzdeki sene yayınlanacak versiyonu.
  • yeter artık amk
  • vay amk bi bitmediniz. nasıl vadi bu amk ortalık kurttan geçilmiyo dedirtir
  • ülkedeki siyasi herşeyden yıllardır iyi ekmek yediler ama doymuyorlar ne hikmetse.
  • kurtlar vadisi pusu'da ve kurtlar vadisi gladio'da ergenekon davası sanıklarına attıkları iftiralar için özür dilesinler önce.
  • necati şaşmaz'ın verdiği beyan'da şunu demiştir;

"kurtlar vadisi'nin dizi olarak ekrana gelmesi için önce filmin vizyondan kalkması lazım. o da ocak, şubat gibi görünüyor. kurtlar vadisi kaos dedim ama 'kaos' biraz kaotik bir isim. isim değiştirmeyi düşündüm çünkü konjonktür değişiyor, oyuncular değişiyor, oyunlar değişiyor,
    <<<<<< etrafımızda türkiye üzerinde oynanan oyunlar <<<<<< da olsun.
    o yüzden başka bir isim bulabilirim ama şimdilik kurtlar vadisi kaos olarak kalacak."

herif yine senaryo bulamadı, kalktı ülke'de gelişen ve gerçekleşen olayları diziye yansıtacak bizim için rezil olan bir durumu kendince vezire çevirecek bunu izleyen halkımız'da ego mastürbasyonu yaparak kendisini rahatlatacak... ulan bitsin artık diyoruz, bitmiyor ara veriyor amk!
  • kurtlar vadisi
    kurtlar vadisi ırak
    kurtlar vadisi terör
    kurtlar vadisi pusu
    kurtlar vadisi filistin
    kurtlar vadisi vatan
    kurtlar vadisi kaos

- muro: nalet olsun içimdeki insan sevgisine
    - kurtlar vadisi gladio

ne ekmekmiş arkadaş ye ye bitmiyor. artık bunlar çerezlik bir dizi olduğunun farkında değil galiba. arka sokaklar, doktorlar falan hak getire. cennet mahallesi bile daha ciddi geldi gözüme. yahu siz değil misiniz bedava salona insan bulamayan? siz değil misiniz tüm senaristleri yapımcıları diziden tek tek soğutup uzaklaştıran, diziyi kanal kanal gezdiren? yani suyunu çıkardınız yetmedi çıkan suyu da kuruttunuz. her şeyin bir sonu var niye kabullenmiyorsunuz anlamıyorum. maksat oyuncuların geçimi falan ise çekin başka isimle başka konuda bir dizi yine merak edelim izleyelim. o kadar oyunculuk da yaptınız başka karakter oynayamıyorsanız zaten bırakın oyunculuğu falan. fakat bu proje artık bitti! kabul etsenizde etmesenizde bitti yahu!
  • mecburen izleyeceğim yapım. nasıl bir sadakat anlayışım varsa sırf kurtlar vadisini izlediğim için kurtlar vadisinin tüm versiyonlarını izledim. ilk kurtlar vadisi haricinde hiçbirinden keyif almasam da izledim.

bence sadakat seven qıslar beni eqlemeli.
  • artık ciddi ciddi şaşmaz ve ekibinin gece loş ışıkta bir konsey kurup, 'bir dizinin nasıl bokunu çıkarırız?'ın planlamasını yaptıklarını düşünüyorum.

geçen beş dakika oturup düşündüm. 'bu dizi-film çılgınlığı ne zaman başladı?' diye. hakikaten ne zaman başladı lan(?!). tam bir fenomen... big bang'den önce zaman kavramının olmaması gibi bir şey bu. kurtlar vadisi'nin de bir başlangıç noktası, orijini yok. ne zaman biteceği de belli değil. acaba bu dizi, dördüncü boyutta varlığını sürdüren, zaman ve mekandan bağımsız bir olgu mu?

olabilir. ben necati şaşmaz'ın dünya dışı bir canlı olduğunu da düşünüyorum ayrıcana.. çok ilginç bi tip zaten.
hesabın var mı? giriş yap