• içinde bir adet jimi hendrix * bir adet de led zeppelin riff'i bulunan güzel şarkı. bunları aşırı lezzetli şekilde tekrar üreterek harika bir iş çıkarmış squire bey.
  • guitar hero world tour'da yer alan parçalardan biridir. hem dinlenip hem de çalınmalıdır: yeah yeah yeah!
  • dünyanin en underrated sarkisi olabilir. su sarki nasil daha ünlü degil inanilmaz. tüm sarkilar süper my mad fat diary'de, rae, "beni harekete gecirebilecek bir tek sarki vardi." gibisinden bir seyler demisti ve bu sarkiyi acmisti. onun disinda herhangi bir yerde kullanildigini da görmedim. anlayamiyorum.
  • bir bu, bir (bkz: wonderwall) bir de (bkz: song 2).
    bu üçünü özellikle üst üste her dinlediğimde çocukluğum londra metrosunda geçmiş gibi hissediyorum. böyle sabah kalkıyorum, 4. zone'daki evimden 3. zone'da olan okuluma gitmek için metroya biniyorum. o eski, sıcak, çiş kokulu metrolarda ayakta giderken walkman'imde kendi doldurduğum kasette art arda bunlar çalıyor.
  • radyo eksen'in bu aralar sıkça çaldığı süper şarkı.

"..i have a dream, i've seen the light.."

http://www.youtube.com/watch?v=852fiw_i84i
  • harika bir şarkı olmakla beraber, güne başlarken dinleyene de feci gaz veriyormuş diyollar.
  • başlangıcı feci derecede blues-rock kokmaktadır bu şarkının. insanın gidip john squire'ın elini öpesi gelir.
  • bu şarkıyı tüm zamanlar listelerinde üst sıralara taşımayanların mezarını kazacağım. duyun sesimizi ey dj'ler : çalın bunu da odiyınsınız dansla coşsun: yeah yeah yeah
  • bence tam bir yol şarkısı. arabayla böyle yaz günü yollara düşüp o şehir benim bu şehir senin dolaşmalık. böyle hayaller içindeyken benzinin litre fiyatı aklıma geliyor istemlice küfür ediyorum.
  • manchester tan cikmis nadide seylerden biri olan stone roses in "let me put you in the picture, let me show you what i mean" die baslayip giden nakarati ile zihnime yerlesmis 5.46 dakikalik bir sarkisi.
hesabın var mı? giriş yap