• geçmişte mağazada satış danışmanı olarak çalıstıgımdan durumu çok iyi anlıyor ve duruma özen gösteriyorum.
    hatta bir keresinde kabinden 3 4 tişörtle çıkıp katlayıp yerlerine yerleştirdikten sonra satış danışmanlarından biri yanıma gelip çok az kişinin böyle yaptiğini söyleyip teşekkür etti
  • benim ya. birkaç günlüğüne bir mağazada çalışmıştım. çok yorucu olduğu için dayanamayıp çıkmıştım. lisedeydik o zaman, yaz tatiliydi. şimdi kıyamıyorum o yüzden mağaza çalışanlarına. elimden geldiğince katlayıp koyuyorum. hatta bazen ay katlamıcam ulen diyorum içimden, sonra vicdan azabı çekip gidip katlıyorum. nadiren istediğim bedeni bulamayıp da darlandığım zaman hele ki bir çalışan yakınımda olup da sallamadığında dağıtıp bıraktığım oluyor. itirafa mı yazaydık bu kısmı? yoo burda da gideri var teşekkürler.
  • ben yapıyorum, bu aynı otel odasını temiz bırakmak gibi bir durum. galiba psikolojik bir obsesyon sayılabilir.
  • bununla kalmayıp, başka müşteriler tarafından açılmış olanları da katliyorum. sonra da bunun refleks mi yoksa bildiğin salaklik mi olduğunu düşünüyorum uzun uzun. bir sonuca varmisligim yok henüz.
  • yaz günü ne kazağı yau
  • benimdir o! mango başta olmak üzere bi çok mağazada çalıştım, personelin ne çektiğini iyi bilirim, her mağazada baktığım her ünü katlar koyarım, "sizin kadar düzenli müşteri görmedim" "teşekkür ederim ya kimse dikkat etmiyor bunlara" gibi lafları sıkça duyarım
  • benim de sürekli yaptığımdır. tam tersi yapmamak garip geliyor. oradaki insan üç kuruş maaşa akşama kadar senin benim artıklarımızı düzeltmekle meşgul oluyor. en azından benım dağıttıklarım için yorulmasın istiyorum.
  • genelde benim bu, yalnız çok yeteneksiz olduğumdan asla aldığım gibi bırakamıyorum, o yüzden iyilik mi yapıyorum yoksa ortalığı daha mı çok karıştırıyorum belli değil.
  • mağazada çalışan tezgahtar arkadaşın hal,hareket,tavır ve bakışlarına göre yapıp yapmama kararı verdiğim durum.eğer arkadaş burnu havada,kendini bi bok sanan saçma bakış be hareketleri varsa hayatta yapmam,ama geneline yardımcı olmak için yaptığım iş.
  • utanan ve emeğe değer vermeye çalışan müşteri modeli...
hesabın var mı? giriş yap