• yumuşatan yeşildir. brush tool'la en tatlı yeşil renklerinden birini soft soft background'a yaymışsın, bir de sağ üst köşeye sinsice koymuşsun. gel de yumuşma!
  • yeşil olduğunu buradan öğrendiğim şey.
  • "ispiyon" mu endişesi ile tıkladığım butonun rengi.
  • her daim heyecanlandıran yeşildir.
  • sözlüğün ne denli kötü yola düşmeye gittiği hakkında ipucu verir.
  • aslında var ya göz tarama sistemi ile sayfada en çok nerelere dikkat ettiğimizi bulduğumuz bir alet var, onu bizim bölümde okulun sitesinde en çok nerelere göz atılıyor ilk girişte diye kullandılar araştırma amaçlı. okul sitesi değil de asıl sözlüğe girince önce nereye odaklandığımızı bulsak muhtemel tüm yazarlar yeşil yansın yanmasın önce mesaj sekmesi dolaylarına bakıyordur diyorum ben. tanım getirelim son olarak; sözlükte ilgi çekmek için yeşil yanmasına bile gerek olduğunu düşünmediğim sekmenin ''mesaj geldi'' derkenki hali.
  • çaylaklıktan yeni terfi etmiş bir yazarım ve bugün ilk kez gördüm kendisini, mutluyum.
    gayet de çirkin bir yeşilmiş ayrıca.
  • (bkz: banka)
    (bkz: operatör)
  • dolduramadığım tek boşluk.

edit: http://i2.kym-cdn.com/…00/123/095/1304938223524.jpg
  • görmediğim, beklemediğim şey...
    beni anca annem babam arar.
    bana mesajı sadece bankalar, telefon operatörüm ve cumaları ehl-i müslim kalmış bikaç kişi atar.
    mail box'ta trendyol, bukombin ve daha nicelerinin reklamı vardır.
    feysbukta bildirimlerimin çoğu lanet olasıca oyun istekleridir.
    işin kötüsü sokakta tanıdığın biriyle burun buruna gelsen de görmezlikten gelenler vardır.
    varsın ekşiden mesaj da gelmeyiversin. ben hala oksijen alıp karbondioksit vermeye devam ediyorum işte daha ne olsun.
hesabın var mı? giriş yap