• insana youtube premium hesap aldıracak kadar iğrenç bir youtube reklamına sahip kişi.
  • itici şovmen. bağırarak konuşur, konuklara saygısızdır, zorlama kahkaha atar. özgür & deniz turhan' ı konuk ettiği program haricinde bir saniye bile izlemedim. bence bu adamı izleyenin kendisine saygısı yoktur.
  • aşmış radyoculuk kariyeri, ilişki testi ile yakaladığı başarısı, rabarba'sı, stand-upları, komedyenliği, samimiyeti vesaire bunlar bir yana... yakınındaki tüm arkadaşlarına her zaman destek olmuş, ellerinden tutmuş ve başarılı olmaları için çabalamış bir adamdır. benim için bu yönüyle özeldir. abidir.

sayesinde cem işçiler'i, kemal ayça'yı, fazlı polat'ı, firuze özdemir'i, ilker gümüşoluk'u, ibrahim türker nam-ı diğer anlatanadam'ı, erman arıcasoy'u tanıdım. bunlar mesüt süre ünlü değilken, ya da küçük bir kitle tarafından takip edilen bir "az ünlü" iken de yanındalardı, şimdi mesut süre tüm türkiye'nin tanıdığı bir adamken de yanındalar ve onlar da kendi komedyen kariyerlerinde ilerliyorlar. hiç birini yarı yolda bırakmadı, kendi kocaman yüreği ondan kocaman, güzel adam.
  • "ama sen simdi burda xxx diyemezsin"leri birak artik hocam *
    rabarba ve meksika açmazı podcastleriyle her günüme neşe katiyor.
    kemal ayça ve ilker gümüşoluk ile beraber yaptiklari rabarbalari rock fm'den beri kacirmamis olabilirim.
    ilk cumleyi rabarbada soylesem bana şöyle derdi :
    --- spoiler ---

hadi öptüük
    --- spoiler ---
  • rabarba, ilişki testi ve meksika açmazı. severek dinliyoruz, severek izliyoruz. bazen dinlerken gerilsemde genel olarak iyi mizah üreten bi ekibi var. yolun açık olsun dev :)
  • ben bu adamı en çok tam da içimden geçenleri pat diye söyleyip sonra şaka şaka dediği için seviyorum. çünkü bunu kimse yapmıyor. ilişki testinde bununla sıkça karşılaşıyoruz. o şakaların şaka olmadığını herkes biliyor ama işte karşındakini de kırmamak lazım. adam haklı. şov dünyasının göte göt diyebilen ender insanlarından olduğu için kendisini tebrik ediyorum.
  • (bkz: #132756951) adama bak o kadar da aşmış demeyin ilk 30 - 35 bölümü iyiydi sadece demiş :))) hahahah

yaw o kadar güzel değil ilk 7 yıl dinledim, ilk 7 yıl iyiydi ama sonraki 4 yılında performansı düştü. bence hiç güzel değil.
  • gereksiz derece aksi biri. sesine 1 dakika bile tahammül edilecek bir eleman değil ama sözlüğü sado mazocular basmış sanırım.

gibi dizisindeki ilkkan gibi aşağılanacaksam ve kuki rolünde ben olacaksam benim para almam lazım diye düşünürüm. parayı sen alacaksan benim burda çıkarım ne? eleman tüm egosunu yayına bağlanmaya çalışan kekolar üzerinden tatmin ediyor, sonra ekşisözlük üzerinden yıllardır "aboo ne güzel radyocu" goygoyu dönüyor. ekşide sevilen nutella gibi, uludağ limonata gibi çoğu şeyi ben de severim ama bu arkadaşın muhabbeti kusma fobimi tetikliyor.
  • adamın ses tonu da konuşma tarzı da çok itici, esprileri de komik değil. zaman kaybı. tamam iyi bir insan olabilirde radyocu olarak neyini seviyosunuz anlamıyorum.
  • gayet komik ve eğlenceli adamdır. ama fazlı polat daha komiktir. birbirleriyle çok eski arkadaş olmaları sebebiyle mesut süre ile fazlı polat'ın bir arada olduğu her içerik, ikisinin de net en çok güldürdükleri videolar ve podcastler oluyor.
hesabın var mı? giriş yap