• bugün maç öncesi ve maç sonrası açıklamaları kariyerinin büyüklüğüne yakışan adam.

normalde saçma sapan konuşurdu. gittiğin heryerde başarılı olmuş bir süperstarsın sen lucescu, bugünkü gibi açıklamalar seni daha da büyütür.

not: fb
  • adamın 37 tane kupası var, çaktırmayın.
    kaynak
  • jorge jesus tarafindan sezon basindan beri kulaklarindan tutulup gecmisi sikilen ve sirazesi kayan bazi maklubeci feto muritleri ile beraber ikinci kez aglatilan rumen teknik direktor.
  • 75 yaşındaki haliyle savaş mağduru dinamo kievle feneri şampiyonlar liginden ederek gene kurt hoca olduğunu kanıtlamıştır
  • dinamo kiev teknik direktörü mircea lucescu, fenerbahçe hakkında çok çarpıcı itiraflarda bulundu.

77 yaşındaki çalıştırıcı, jorge jesus'tan önce fenerbahçe'ye gitme ihtimali olduğunu ancak bunu kabul etmediğini ifade etti.

--- spoiler ---

a milli takım, beşiktaş ve galatasaray'ı çalıştıran mircea lucescu, rumen basınına konuştu.

dinamo kiev'den ayrılma ihtimali olduğunu belirten rumen teknik adam, fenerbahçe ile ilgili de flaş bir itirafta bulundu.

"kimseyle pazarlık yapmam"

rumen basınına konuşan deneyimli çalıştırıcı, takımdan ayrılma ihtimalleri olduğunu ancak bunları kabul etmediğini söyledi.

lucescu, ekim ayında rennes ile oynadıkları uefa avrupa ligi karşılaşmasında nice'in temsilcilerinin kendisiyle görüşmek istediğini söyledi.

77 yaşındaki teknik adam, "ne olduğu önemli değil, kimseyle pazarlık yapmam. rennes ile oynadığımız maçta nice'ten gelenler oldu ama ayrılmak aklımın ucundan bile geçmedi. burada, ukrayna'da şampiyonanın devam etmesi için büyük çabalar var." dedi.

"jesus'dan önce gidebilirdim, kabul etmedim"

öte yandan fenerbahçe için de konuşan lucescu, "yaz aylarında jorge jesus'tan önce fenerbahçe'ye gidebilirdim ama kabul etmedim. dinamo kiev'i içinde bulunduğu durumda bırakıp gidemezdim. bu benim karakterim değil" diye konuştu.

--- spoiler ---
  • acilen 400 bin dolar karşılığında türkiye vatandaşlığı alıp cumhurbaşkanı adayı olması gereken romen teknik adam.

türkiye'de aktif siyasetteki bu vasat ekiple başarılı olabilecek tek kişidir.
  • ali koc'un gorusmelere basladigi hoca.

67 yasindaki jesus'a dede cekenler 80 yasindaki lucescu'ya ne diyecekler cok merak ediyorum.
  • artık birilerinin fenerbahçeyi çıldırmak için özel çaba sarfettiğini düşünüyorum. bir galatasaraylı olarak ben bile oha dedim artık 77 yaşında adamdan kim ne hayır görecek ya. biraz akıl ya biraz.
  • ali koç tezgahı bit pazarına kursun. nerede eski bir hoca futbolcu var hemen damlıyor
  • ismini görünce öldü herhalde deyip başlığa girdim, meğer ölmeye az kala fenerbahçe'ye teknik direktör olarak düşünülüyormuş. yazık.
hesabın var mı? giriş yap