• selam, bence çok yanlış bir şey bu yapılan kendinize yapılsada hoş olmazki bence insan biraz objektif olmalı böyle hsuuslarda tabi bu sadece benim fikrim saygılar
  • destekleyen iki kişiyi meşe odunuyla ekarte ettiğim kampanya.

-2
  • mortifera sozlukten gitsin sagdaki bakkaldan iki ekmek bi camel soft kapip gelsin kampanyasi da diyolar. bi de litrelik kola alabilicen mi?
  • selam bence birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yapılmaması gereken kampanya zaten ikisi de sevdiğimiz yazarlar ben çok üzülürüm hem mortifera airlanggaya iş konusunda da yardımcı olabilir çok yetenekli birisi ve ayrıca girişimci ruhuna sahip birlikte beraber çok işler başarabilirler mutlaka uzlaşmaları gerekir ben mortiferaylan konuşup bir daha airlangganın yazdığı başlığa yazmamasını istiycem hem mortiferaya başlık mı yok istese açabilir çünkü o çok zeki birisi airlangga da öyle ama alıngan olabilir biraz yine de alttan alsa iyi olur aramızda dargınlık olmasın hepimiz şurda arkadaşız neticede söyleyeceğim bu sevgiler.
  • " by filiz on friday, january 15, 2010 - 05:55 pm:

airlangga ve mortifera bey/bayan - ben amerikada dogan 15 yasinda bir gencim. bu siteye turkcemi ilerletmeye giriyorum. dogrusu hic duymadigim sozler yazmissiniz ve ne yazdiginizi cozebilmek icin lugattan veya annemden/babamdan soruyorum. heralde bana boyle zengin kufurler ogrettiginiz icin borclu sayilirim.

tesekkurler!!! "
  • merhaba, lütfen sakin olun. çok yanlış işler yapıyorsunuz. mortifera değerli bir arkadaşımız, kalması sözlük için yararlı. bu minvaldeki kampanyalar felan hoş değil. benim mortifera gibi arkadaşlarım da var gerçek hayatta ve iyi anlaşıyoruz. sizle de tanıştırırım isterseniz. allah sizi inandırsın şu an oturduğum yerde canım sıkıldı. yani ancak o kadar olur. amcamın oğlunu arayıp durumu anlattım, o biraz sakinleştirdi.

airlanca'yı kanamak istiyorum bu noktada. kınadım.

- 1

2,5 üstüne mortifera içün; 3,5.
  • mortiferayla konuştum haberler iyi airlangga bu kampanyaya son versin bi daha yazmıycam aynı başlığa diyor sonuçta benim de sözlükte bi itibarım hayran kitlem var diyor ama biraz da çekiniyor airlanggadan çünkü o da sonuçta süper bir yazar istediğini yaptırabilir sözlükte ssg ile de arası iyi belki ilerde moderatör olup onu sözlükten attırmasından da korkuyor olabilir ama airlangga da unutmasın mortiferanın iskenderun limanında gümrükçü arkadaşı varmış ithalat işinde yardımcı olcak kendisinin hem bakır ve yedek parça işiyle ilgili de deneyimi var ingilizcesi de idare eder mortiferanın üff bunlar neden başımıza geliyor bu günlerde hep bişiler oluyor tatsızlıklar başka sözlüklerin bizi kıskanmasından hep bütün bunlar aramıza nifak tohumları sokulmak isteniyor ya da olabilir bu entrikalardan uzak duralım yabmayın lütfen söyleyeceklerim bu kadar son olarak bi daha da yazmıycam bu konuda feysbukta gerekirse bi milyon kişi bulabilirim sözlüğü yıktırmam sevgiler.
  • sozlukteki ilk badimi hedef almis sehvetle kinadigim kampanya. airlangga'yi severim, ama hey, lanet olsun, bu sefer cok ileri gitti. bunu yapmayacakti, anliyor musun?! bunu yapmayacakti!

(bkz: dokunma badime)
  • merhaba arkadaşlar.

bir hafta kimseye mesaj atmayarak destekleyeceğim kampanya. ha bir de bir gün butonuna tam iki hafta süreyle basmayacağım. öyle kararlıyım yani.

+1

not: bizim amcaoğlu da yazar sözlükte, aradım o da desteklediğini söyledi.

+2
hesabın var mı? giriş yap