• evet türkiye'den işletmeci manzarası seri 5678. marmaris'teki club sunset denilen apart otel booking.com yorumlarına sıradan hakaret etmiş.

bu zihniyetteki insanlar memlekette işletmeci bu adamlar bu işten para kazanıyor.

çekinmeden tıklayınız mobilde açılmıyor masaüstü versiyon istesterseniz çıkacaktır.

edit: cevab veremedi tınısı da var yorumlarda ki harikulade.. şu frekansı yakalamış
  • bu ne la sıradan geçirmiş adam.

(bkz: club agresif apart)

ucuz etin yahnisi olayını çok yanlış anlamış bir otel.
  • pek bi gergin otel. muhtemelen ilgi çeksin diye de bu şekilde yazılmış olabilir. yoksa gerçekten profil buysa fena, bilemedim. hazır işimin olmadığı bugün teker teker okurum şimdi.
    yalnız en altta yer alan "değmez / not worth it” başlıklı yorumun cevabına sağlam güldüm.

edit: oha hepsini okudum. saygısızlıktan başka bir şey değil bu yapılan. seviyesiz insanları eğitmek şart hele ki böyle mesleklerde. otel tıklanma rekoru alır şimdi. normalde hayvanlı benzetmeler sevmem ama dönüp şöyle bi yorum yapardım tekrardan müşteri olsam. "konuşan papağan falan gördüm de yazabilen sığır ilk defa görüyorum." terbiyesizler. sinirlendim. *
  • olumsuz eleştiriye tahammülü olmayan oteldir.
  • lan hadi bir tanesi, bilemedin 3-5 tanesi hatalı.. ama onlarca kişi yazmış işte, üstelik verdiğin cevaplardan da belli senin ne olduğun...
  • okurken gözleri kanatan yorumlardır aynı zamanda
    (bkz: bis)
    (bkz: şenlzok)
    (bkz: kılımasıs)
  • (bkz: resebsiyon)
    (bkz: kılima)
  • bir adet (bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim) haberi daha. aslında rezalet desek daha iyi.
    otellerinde konaklayan misafirlerin şikayetlerine, yaldır yaldır hakaretlerle cevap yetiştiren, türkçe cahili, çakal bir çalışan veya işletmeci barındıran bir işletmenin ifşaa edilmesi durumu.
    "klima paralı" yazan müşteriye, "paralı olcak tabi, bedava bişey istemek onursuzluktur" diyecek kadar pusulaları şaşmış.
  • herhangi bir hakaret göremediğim yorumlardır. sen önce git evinde kocanın sana yaptığı hakaretleri yorumla sonra gel. o gün otele geldiniz ve tabloları yürüttünüz. bu çok net. kameralarda kayıtları var. neyse herkes çok memnun, ama bi siz beğenmediniz yorumlarımı, doğal olarak bu çok garip.

çok sevimli oteldir. çok güzel oteldir. böyle adamları işletmeci olarak gördükçe, fabrikalarda harcadığım ömrüme acıyorum. ben de yapabilirim anasını satıyım diyorum. ama yok işte cesaret yok.
  • yorum : odalar leş gibi. o havlular neydi öyle. ben battaniye sandım. havlu beyaz olmalı. resmen kahverengi,sarı renkte battaniye sandım. arkadaşım uyardı bu havlu diye. herhalde pisliği gizlemek için öyle seçmişler. banyoda sabun falan yok. klima için günlük +10 lira istediler. resepsiyonu görünce zaten odaların halini tahmin etmeniz zor olmaz.

gelen cevab: fatih bey bis olan senın kafanın içindeki düşüncedir madem çok titizsen bıraz fazla öde 5 yıldıza lı notele gıt hadi dıyelımkı bızım odalar bıslık neden bıslık ıçınde yatıyorsun be kardesım çık git başka otele yatmak zorunda değilsinki! bizim havlularımız temız ve hıjıyenıktır odalarımızda gayet temız buraya gelen bırdaha gelıyor senıngıbı duşunenler hariç saygılarımla

ne desem boş..
hesabın var mı? giriş yap