• yaklaşık 4-5 yıl (1993-1997) türkiye'de popülaritesini ve pahalı marka imajını sürdürdükten sonra çekip gitti.
  • on yil oncesinde lc waikiki yle beraber baya populer bi markaydi.love is naf naf yazan tisortlerinide hatirliyorum,slognlarida oydu herhalde.sonra fiyati ucuzladi diye belkide unutuldu gitti.kaliteliydi ama.
  • 1988 yılında chevignon ile birlikte mudo tarafından türkiyeye getirilmiş bir fransız markasıydı.
    90' lı yıllarda oldukça tutulan ve kaliteli ürünleri olan markanın kendi mağazaları yoktu ve ürünleri mudo mağazalarında satılırdı.
    sonra yok olup gitti.

hatırladığım kadarıyla fiyatları chevignon' dan daha ucuzdu ama en az onun kadar kaliteli ve dayaklıydı ürünleri.
  • nif-nif ve nouf-nouf'un kardeşi olan domuzcuğun adıydı naf-naf.

(bkz: üç küçük domuz) (les trois petits cochons)

giyim markası naf naf'da kullanılan görseller domuz ayak izleridir.
  • 90larda haftasonu okulun kursuna giderken giyilen sweatshirt markası
  • bir başka '90lar efsanesidir. umut sarıkaya karikatürlerindeki ayrıntılar olmasa hatırlamayacağızdır.
  • 90'larda, ankara tunalı hilmide en fazla 2 metrekarelik bit gibi bir mağazası olan gerçekten çok dayanıklı marka. zamanında içi elyaflı gocuklardan almıştı annem. sokakta yorganına sarılılıp gezen bebeler gibiydim çünkü o zaman pek yaygın değildi bu tür "şimdi kayaktan geldim" montları sokakta, namussuz o kadar kaliteli çıkmıştı ki, bütün ergenliği onun yarattığı eziklikle geçirmiştim.
  • 90'ların başında eşofman takımları satılırdı bu markanın çarşıda pazarda. bi keresinde sokağa çıkarken giydiğimde de arkadaşlarımın bana taktığı lakaptı ayrıca.

(bkz: sokağa çıkmak)
hesabın var mı? giriş yap