• aktivist ve politik müzik.

  "is it true that the world has always got to be
  something that always seemsto happen
  somewhere else"
 • green and grey, aglatir bile adami (bkz: tecrube konusuyor)
 • poison street, 51th state en babalari. ah ulan ah gitmedim konserine yaniyo içim ki ne yaniyo
 • konserlerine gidebilip canlı dinlemiş olmanın rehavetini hala yaşadığım grup. bi de "bad old world" parçaları vardır ki taparım.
 • istanbul a geldiklerinde kent fm de mete ve cuneyt in konugu olmuslar ve futbol uzerıne muhabbet etmışlerdı.ve hatta superonline canlı chat olayına girismis(aynı gun icersınde)ve sahsımın futbol uzerıne sorularını da cevaplayıp bi de bu iyi soruyo buna bedava bi bilet verelim demişlerdi.
  saygım var adamlara.
 • queen of my heart isimli şarkıları da ağlatır ama nedense çok zor bulunuyo nette bile.
 • tartışmasız en çok dinlediğim grup... 1991 yılında trt'de dönence programında ilk kez klipleri yayınlandı. çok istek aldığı için programın bir sonraki bölümünü tamamen onlara ayırmışlardı ve tüm kliplerini kaydetmiştim. green and grey, vagabonds, stupid questions, 51st state'i vermişlerdi. işin ilginci, o zamanlar kim daha sert müzik yapıyorsa onu dinleriz tribindeydik ve bu gruptan hoşlanmış olduğumuzu kendi kendimize bile yüksek sesle itiraf etmemiştik. 92'de history burada da kaset olarak yayınlanınca koşa koşa almıştım. ayrıca bir cd playerım olmasından iki sene önce (94 yılı başında) siparişle ingiltere'den b sides albümünü getirtmiştim ve yurttaki odamızda toplanıp "bakın arkadaşlar, işte cd dedikleri buymuş," muhabbeti döndürmüştük. grubun eski basçısı stuart morrow, inanılmaz bir adamdır. zaten bas gitar çalan birinin new model army dinleyip de beğenmemesi olacak iş değildir.
 • hayret ederim, kimse yazmami$ here comes the war yazmami$. evet, here comes the war diye bir $arkilari da vardir, her ne kadar pantera modeli* gibi gorunse de, aslinda dunya uzerinde cikmi$ ve cok buyuk ihtimalle de cikacak olan sava$lara kontra* atmaktadir. efsanedir kendileri, her zaman askerligi yapmak isteyecegim bir ordu olacaklardir.
 • hayatimin birkaç yilini sadece new model army dinleyerek geçirmistim, sabahtan aksama kadar sadece new model army çalardi kasetçalar, ne radyo dinlerdim, ne de baska bir grup. hala da doyamam, ne kötüdür ki konserlerine gidemedim...poison street i dinleyen anlar beni...
hesabın var mı? giriş yap