• oğlunun kocası ne lan.

ibneliğin bu kadarına da pes dedirtmiştir.
  • taşıyıcı annelik yapmış sadece. oğlunun spermi ile hamile kalması bir sürü hastalık ve sakatlığa sebep olurdu, yumurta adamın kocasının kız kardeşinde bu olay zincirlemeli mother fucker.
  • bunlar hep ahirzaman:)
  • doğrusu oğlunun spermiyle değil, oğlunun sperminin döllediği yumurtaya taşıyıcı annelik yaparak hamile kalan kadındır. oğlunun spermiyle deyince sanki kadının yumurtasını oğlu döllemiş gibi oluyor (gerçi bu başlığı atanların amacı da bu zaten)
  • "sperm oğlundan, yumurta oğlunun kocasının kız kardeşinden", anne sadece taşıyıcı, akrabalık yok, bu iyi. ne diyelim, allah babalı babalı (!) büyütsün.
  • arkadaşlar kadın burada oğluna iyilik yapmış. yargılamadan önce haberi bir okuyalım lütfen. gerçi o kadar midesiz şeylere alıştık ki insan ister istemez bir tepki veriyor.

tanım: eşcinsel oğluna çocuk sahibi olması için yardımcı olmuş bir anne.
  • "vay mk sayın seyirciler" şeysini gerçekten söyletti ya la..

olm bu nasıl bir dünya mk.. olay içinde olay..

daha dünya "oğlunun kocasına" kısmına alışamadı. aynı dünyanın daha tam hazır olmadığı taşıyıcı annelik.. bunlar kombo olsun diyerek birde anasını kullanmış..

valla döndüm 3 kere okudum. hala anlamamış olmayı umut ediyorum..

"şaka gibi ama gerçek" denilen ve beyin yakan hadise...

vay mk..
  • ulan yumurta da diğer adamın kız kardeşinden... yani özgürlük mözgürlük iyi hoş da bu ne amk...
  • doğru başlık şu olacaktır;

(bkz: oğlunun bebeğine taşıyıcı annelik eden kadın)

ya kıçınızla anlıyorsunuz ya da ısrarla kıçınızla yazıyorsunuz ne diyeyim.

not: biz de bu başlığı ilk atana diyoruz zaten.
  • böyle şeyler mümkün mü ya...

tıp ne kadar ilerlemiş birader. biz de işte seçim sandığındaki oylar falan.
hesabın var mı? giriş yap