• ah be dayım umarım o köpeği öldüren şerefsizin ömrü sana ilave olur dedirten insanoğluinsandır.
  • medyum yarrağı yemiş kişilere göre roboski'de ölen 35 insan ardından "oh olsun" demiştir.
  • dünyanın çekilir hale gelmesine neden olan insanlardan yalnızca biridir. köpeği öldüren o pezevenk ise, bu adamın tırnağındaki kir kadar bile değerli değildir.
  • koca yürekli adam.

edit: başlık başa. yukarıda şu video vardı.
  • hayatında bir hayvan sahibi olmamışların, hayvanını kaybetme acısını yaşamayanların abartı bulduğu insandır.
    (bkz: linç başladı)
  • hiçbir hayvansever oluşumla alakası olmayan, hayvanları seven fakat ince ince de tırstığı için çok da fazla yaklaşamayan beni de ağlatmış bir görüntüdür. bunun ne abartmayla ne de hayvana ağlayıp insana oh olsun demekle alakası vardır. bazı insanlar duyguları uçlarda yaşar. o adamlardan biri belki de sadece.

hayvan öldü diye ağlayan biri insan öldü diye sevinmez. insan öldü diye ağlayan biri hayvan öldü diye sevinmez.

bazen birileri kendi içlerinin leş kokularını başkalarının üstüne atmaya çalışır ve bu da ölüm kadar acıdır.
  • defelarca soyledim, tekrar ediyorum tek care kisasa kisas. boynuna ip baglayip kostura kostura catlatmis hayvani. sende ona aynisini yapacaksin, hayvana tecavuz mu etti, keseceksin tassaklarini. hayvani sakat mi birakti hergun falakaya yatirip tuz uzerinde yuruteceksin. baska care yok. o aciyi cekecek.
  • (bkz: genc kürtler yine magdur)

su insaniyete bile saygi duymaksizin, su adamin en saf haline ragmen, orada cani zalimce alinmis hayvanin yaninda bile hala siyaset, ajitasyon.

ınsandir.
  • kimin neye ağlayacağı konusunda söz sahibi olduğunu sanan küçük faşistçikler tarafından hor görülmüş, duyguları olan adamdır.
  • candır. sayıları artsın inşallah. haksızlık karşısında susmayanlar çoğalsın dilerim.
hesabın var mı? giriş yap