• akpliler, rte'ye türkiye,
    türkiye cumhuriyetine, türkiye hükümeti derken,
    uzun uzun analiz kasıp, şöyle bir entry girmiş: #124218330

oysa, devletle hükümeti aynı şey olarak gören hep sağcı iktidarlardır.
    devletin bir ev, kendilerinin kiracı olduklarını ve eninde sonunda
    ev sahibi(millet )tarafından yolcu edileceklerini akıllarına getirmezler.

akplilerin, mhplilerin açıkça "devlet benim" dediği ülkede akpliler ve çakma milliyetçiler, devlet başka, hükümet başka der demiş. bir tane bile böyle diyen sağcı bulamazsın. neden desin? hepsi benim diyor daha ne desin?

misal, mehmet ağar, "bir tuğla çeksem devlet yıkılır" demişken, sağcıların devlet başka, hükümet başka dediklerini iddia edebilmek gülünç bir cehalet mi, kötü niyetli bir çarpıtma mı kendisine sorulması gereken yazar?
  • adam eskiden zaten saçmalıyordu. artık kılıçdaroğlu savunmak için her eleştirene ana avrat küfrediyor. ilk kısımda sürüyle insan var. ikinci kısım artık yüzsüzlük.
  • karma puanı düşecek kaygısı ve korkusu yaşayan yazar.

engellemiyoruz, eksiliyoruz.

+her entrysini mi?
    -evet, her entrysini.
  • sözlüğe bir daha gelsem almak isteyeceğim rumuz.

yazara gelince, çoğu zaman hayat insan eliyle yazılmış kurgu türlerinden çok daha komik olabiliyor. aktrol ithamı da buna güzel örnek olmuş :) kendisini savunmaya çalışmak değerine hakaret olur hiç girmiyorum o topa. cem yılmaz'ın örneği gibi, istanbul aynı istanbul, kimi sövüyor, kimi değerini görüyor.

yine de olumsuzu işaret etmeye olumludan daha çok vakit ayırıp birbirimizi yalnız bırakıyoruz. bu yüzden bir not düşmek farz oldu. yazı çalışmalarının da tez zamanda kolaylıkla tamamlanmasını diliyorum vesileyle.
  • kendini ifade etme biçimi, olaylara yaklaşımı, neden sonuç ilişkileri, yazılarının başı ve sonunun biribiriyle bağlantısı son derece profesyonel olan biri.
  • beni engellemiş yazar. değişik hisler içindeyim çünkü bio'sunda küfür edeceklerimi engellerim yazmış.

ben küfürü hak edecek şeyler mi yazmışım.

iyi ki engelledin diyemeyeceğim. cidden merak ettim. neyse can sağlığı olsun. artık olan olmuş ve yapacak bir şey yok.

edit: tabiki mütekabiliyet çerçevesinde ben de sayın yazarı engelledim.
  • her cümlesinde “hayırlısı” kelimesini kullanan insan türü.

ayrıca (bkz: ekşi sözlük'e bir daha gelinse alınacak nick'ler)
  • engelle geç

(bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bir ag aktrollü daha
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
hesabın var mı? giriş yap