• teorik olarak, çalışmamın mümkün olamayacağı bir projede yer almamı sağlamış prodüktör-besteci.

teşekkür borcum var kendisine..
  • istanbul superband tarafindan hcc isimli guzel bir bestesi icra edilen musizyen. (bkz: hepinizin cani cehenneme, ben gidiyorum)
  • karikatürlerini tatsız tuzsuz bulduğum çizer.
  • dergi ot'da ve sosyal mecradaki karikatür sayfalarında gördüğüm çizer

kadınları; evlilik manyağı , erkek parası yiyen , sürekli yalan söyleyen bireyler olarak tanıtması ve buna mizah demesi mide bulandırıcı.
    kendisi tamamiyle mizojinist. büyük ihtimal kendisi bile farkında değil.
    mizaha böyle birşeyi alet etmesi üzücü . yazık. yeteneğini başka bişeye harcamalı.
  • karikatürlerini beğendiğim çizer. dipnotları nokta atışı oluyor hep :)
  • yaratıcı olmayan karikatürist. sahneye bakınca olayı şak diye görüyorsunuz. düşünecek, kapasiteyi zorlayacak bir şey vermiyor.
  • komikliğinden bağımsız olarak, neden bilmiyorum ama karikatürlerinde tipleri ve çevrelerindeki eşyaları sürekli olarak terli, ıslak ya da pis gösterme eğilimindedir.
  • gerçek bir idealist cazcıdır...
  • http://www.milliyet.com/…05/07/15/guncel/gun06.html

edit : link, desteklenmeyen bir sıkıştırma formatı kullandığı gerekçesiyle an itibariyle bende görünmüyor.
  • karbon bazlı varlık... 20 ayda albüm yapıldığını görmüştüm ama 20 yılda albüm yapıldığını ilk defa görüyorum. bu herif tam bir oğlak... bu albüm herhalde insanlar cd satan yerlerin yakınından geçerken kafalarına düşecek... eve gittiğinde çantalarından fırlayacak... ilkokullara mecbur edilecek... tbmm de tartışılacak...

cd'nin içine arif mardin'den yorum alma hayali vardı kendisinin ama olmadı işte...
    sabrını, titizliğini, çabasını ve azmini kutluyorum... iyi label'lar diliyorum...
hesabın var mı? giriş yap