• amatör ruhlu bi' uzaylı. yok efendim şurayı işgal edeyim vay efendim dünyayı ele geçireyim demiyor. geliyor efendi gibi tarlaya inip üçgenini dairesini, efendime söyleyeyim beşgenini çizip gidiyor. gerçek bir uzaylı. evet.
  • asfalta şerit çizen yol makinasını eleştiren karıncalar misali eleştirdiğimiz uzaylıdır
  • kendisinden sonra gelecek arkadaşlarına, nereye inmeleri gerektiğini belirttiği iddia edilen uzaylıdır aynı zamanda.

sen o kadar ileri teknolojili alet yap, ışık yıllarıyla ölçülen mesafeden gel; ama yerde işaret yoksa nereye ineceğini bileme.

e o kadar kusur kadı kızında bile var.
  • henüz çocuktur. anası babası yok mu bunun?
  • türkiye'ye gelse ''şekil yapma lan bana'' diyen bir karadenizli tarafından tartaklanması muhtemel uzaylı.
  • kafası karışık yaratıktır. tam tersi durum da olabilir tabi. belki de kendinden ve amaçlarından emin bir şekilde illuminatinin üçgenini çizen yaratıktır da üçgen öylesine bir üçgen sanılmıştır. illuminati dünya dışındaki gezegenleri de yönetiyordur belki.
  • ögretmeninin verdiği performans ödevini yapıyor da olabilir.
  • sen koskoca evreni aş, var gel dünyaya, sonra bizim daha ilkokula bile başlamadan önce ezbere bildiğimiz üçgeni çiz çize çize..bunun beşgeni var, piramiti var, silindiri var, bilemedin prizmaları var. bi de neden geometri? o kadar uzaylardan geliyorsun, oralardan bahset, ne yedin ne içtin, yaklaşan bi göktaşı var mı, varsa nereye düşer fln. yok arkadaş, biz de çizerdik o üçgeni, bi üçgenimiz eksikti..
  • uzayda da çiftçilik yapar. mazot'u 1tl'den alir. adalet uzayda bile yok...
  • dünyalılar da bir nevi uzaylı sayılacağından doğru önermedir. komşu tarlanın sahibine nasıl bir hinlik yapsam diye düşünen mehmet emmi'nin, bir gece yarısı operasyonuna komşusunu inandırmak için uydurduğu kılıftır.
hesabın var mı? giriş yap