• adana, antakya vs o çevrelerde sıklıkla reenkarnasyon hadisesine inanılması söz konusu. velhasıl bu velet de bu kltürle büyütülmüş ve barış manço'ya kafayı takmış bir veletceğiz. yalnız bunlar ya yakın çevredeki daha önce yaşamış birileri olduğunu yahut ünlü biri olduklarını söyleyen çocuklar. lakin hiçbiri "meraba ben elvis presley'im" demiyor bildiğim kadarıyla. yani yine de doğsak yine istanbul hep istanbul. bi kamboçyalı olamıcaz gibi. bir de ben izledim bu çocuğu starda mı ne. misal "aaaa moda'da ki evini buldu, jipini buldu" dio muhabir. ama misal komşuyla karşılaşıyorlar kadını tanımıo çocuk. ahah ay analiz etmiyim şimdi ciddi ciddi. abuk sabuk bu ne be bi hadise yani.
  • barış mançonun evli olduğunu, kaç çocuğunun olduğunu ve abisinin adının savaş olduğunu nakletti. bu durum karşısında şaşırdı millet.
    işin tuhafı, ben de biliyorum aynı şeyleri.
    lan, yoksa??
    (bkz: hepimiz barış mançoyuz)
  • barış manço'nun arabasına bakıp "bu araba benim" diyerek koparan veled
  • ben pokemonum deyip camdan atlayan cocuk tarafindan manipüle edilerek dünyayi gezmek üzere hazirliklara ba$layan cocuktur bu, dere tepe düz hesaabi.
  • "kol dugmeleri"ni okumadikca kendisine inanmayacagim cucuktur.
    (bkz: kol dugmeleri)
  • önceki hayatında barış manço olması mümkün değil. yakın çekimde dişlerine baktım, fırçalamıyor belli.
  • bu haberde garip olan nokta şudur: neden barış manço'nun arabası terk edilmiş halde sokakta hala bekliyor? bir garaja neden konulmamış, ya da neden satılmamış, ya da neden ailesi tarafından kullanılmıyor? genellikle ölen insanların arabalarının başına bunlar gelir ama barış manço gibi bir adamın arabası neden öyle bıraktığı gibi kalırki?
    bu haberin garip kısmı, gerisi ise traji-komik.

edit: evi müzeye dönüştürüldüğü için, arabası da evin önünde 34 bm 777 plakasıyla özel olarak bırakılmış. (foo'ya teşekkürler)
    haberde arabanın terk edilmiş olduğu söylendi de ondan garipsedim.
  • barış manço nun adresini hepimiz ezbere bildiğimiz için, herkesin bu çocuk gibi aynı şeyi iddia etmesi mümkün
    hep bir ağızdan ;
    barış manço moda 81300
  • bir ihtimal kimi plak sirketlerine sinekten yag cikarircasina firsat kollattirip ilk uzun calarini cikararak saglam satis yaptitaracak, diger yanda omru billah bir daha asla ciddiye alinmayacak cocuktur. her ikisinde de gerzekali ebeveyn hatalari temasinda ornek malzeme olusturmus ve medya yoluyla afise edilerek uzun zaman belki de omur boyu tasiyacagi bir etiketin agirligini sirtina almis cocuktur. hadi bu cocuk omaya " cocuktur" da, bir cocugun ruyasini bu raddelere getirenler nedir bilemedim.....
hesabın var mı? giriş yap