10 entry daha
  • gece kulübü bodyguardına kafa atıp bir de içeriye girip hiçbir şey olmamış gibi eğleneceğini mi umuyordun? az bile dövmüşler bu barzoları. eminim içerde de vukuat çıkaracaklardı, tiplerinden belli.

yalnız kadına helal olsun. önce düşük vizyonlu gold digger sandım ama daha ilk anda kendini yerdeki herifin üstüne atıp siper etti. tam evlenilecek kadınmış.
  • türkiye' de gece kulübüne gitmek gibi bir hatayı 9-10 sene önce yapmıştım. tabi en iyilerinden biriydi, çok kötü bir olay olmadı ama içerideki tipler, dışarıda herhangi bir yeraltı örgüte bağlılık yemini etmiş güvenlikler, bahşiş vermiyorsan; hizmet yok garsonlar, arabanı gavurun malı gibi kullanan sabıkalı valeler, kol gibi hesaplar...

eğlence bunun neresinde? bunlar eğlence mekanı diye geçiyor ama gittiğinde stres oluyorsun. klişe olacak ama avrupa'da cidden eğleniyorsun; eğlence mekanında.

edit: içimin yağları eridi; 10 kişiye tek dalarım vari at hırsızı tipleri güzel benzetmişler. çok rahat, çok profesyonel.
  • dayak yemek isteyen, bunun için kafa atan adama işletme itinayla hizmet vermiş.

dayak yiyen adam hak ettiğini bulmuş, lakin şu sopayla adamın ayaklarını kırmak için öldüresiye saldıran tip mutlaka yargılanmalı.
  • afiyet olsun.

bundan sonra ağa babaları gibi dolaşmamayı öğrenir. güvenlik görevlisine bunu yapan yarın trafikte, markette size kat ve kat fazlasını sana,bana, eşine, babanıza yapar.
  • allah razı olsun ya başlığı açandan. vallahi bir rahatlama geldi. ohh mis

edit:inanılır gibi değil ama dayak yiyen adamları savunanlar var. ben bir olayı başlatana acayip ayar olurum. ilk yumruğu atana, ilk küfür edene. konunun ne olduğunun bir önemi yok. yok efendim 3 kişiye 10 kişi dalmışlarda bu delikanlılık mı? e sen delikanlılık yapmadın ki hacı. adam seninle insan gibi konuşurken hiç beklemediği anda kafayı gömdün. şimdi benden bu adama üzülmemi bekleyemezsiniz. dayak yiyenlerde imkan olsa emin olun aynı dayağı hatta daha fazlasını bu güvenlik görevlilerine atarlar. bu olay dinsizin hakkından imansız gelir gibi bir olay olmuş kısacası.
  • güzel bir dayak yemek için eğlence mekanına giden kişilerdir.

(bkz: ünlü eğlence mekanlarına gidip dayak yemek/@safagi sokmeyen cocuk)
  • kürtler ilk kez sayıca az oldukları bir kavgaya girmişler nadir görülen bir durum. ay tutulması gibi az görülür.
  • eğlenmek için geldiğin yerde güvenliğe kafa atarsan eğer dayak yersin ve yine yere düşmüş savunmasız birinin diz kapağına, 10 kişi saldırıp beyzbol sopasıyla sırf o adam ömür boyu tekerlekli sandalye ile yaşasın diye vurursan eğer diğer gün iş çıkışında seni paramparça eder o adamın tanıdıkları. hatta aileni, beşikteki çocuğunu bile öldürebilir. insanlar irrasyoneldir.

herkes çok anlık kararlarla yaşıyor. iq çok düşük gerçekten.

siz siz olun yarını düşünmeden hareket etmeyin.
  • dayağın görüntüleri...

bu da saldırının haberi...

gece kulübünün adı ruby, eski anjelique
    ortaköy'de...
    biri kadın 3 kişi geliyor...
    içeri girmek istiyor..
    ama gece kulübünün güvenliği içeriye almıyor..
    sinirler geriliyor
    sesler yükseliyor..
    gelenlerden biri öldürücü hatayı yapıyor..
    güvenliğe kafa atıyor..
    ondan sonra film kopuyor...
    yaklaşık 10 güvenlik 3 kişiye ölümüne saldırıyor..
    kadın da dayaktan payına düşeni alıyor..
    yere düşen 3 kişiye güvenliklerin dayağı devam ediyor..
    kadın erkeğin üstüne kapanarak siper oluyor ama dayak son bulmuyor

biri kadın 3 kişi ağır yaralanıyor..
    olay bununla bitiyor mu
    tabii ki hayır
    olaydan kısa süre bir kişi elinde silahla geliyor...
    güvenliklere ateş açıyor..
    ağır yaralanan bir güvenlik hastaneye kaldırılıyor..

edit: dayak yiyen 3 kişi dedim ama 4 kişiymiş...
    çemberin dışında olan kel birini de güvenlikler eşek sudan gelinceye kadar dövüyor...
    sonradan izleyince fark ettim...
    soryy...

edit2: olayla ilgili 5 güvenlik paket olmuş...
    --- spoiler ---
    kaymakam önder bakan:
    - "emniyet görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde olaya karışan 5 şahıs yakalanarak, çıkarılmış oldukları adli mercilerce tutuklanmıştır"
    --- spoiler ---
  • az çok benzer kavgalara şahit olmuş bir arkadaşınız olarak şunu peşin peşin söylemekte fayda var ki bu arkadaşla daha önce bir sorun yaşamışlar belli.

hangi klüp olursa olsun kapıda bu düzende güvenlik hazır beklemez. muhtemelen daha önce farklı tarihte bir sorun yaşandı ve arkadaş kara listeye alındı. mekana gelince içeriye haber gitti. içerideki güvenlikler de kapıya yöneldi sopalarla. korumaların düzenine dikkat edin tam olarak etrafı sarıp ilk hamleyi beklediler. 3 saniyede sopalarla iç güvenlikler fırladı. esasında tam dayak duracakken içediren başları geldi ve olayın dozunu arttırdı.
815 entry daha
hesabın var mı? giriş yap