• iyi ki seksenli yıllarda yazılmış ve icra edilmiş bir şarkıdır. 2000 li yılların şarkısı olsaydı ismi çok büyük bir ihtimalle fuck buddy olurdu.

(bkz: ben bir tespit yapmak istiyorum sayin kirca)
  • banyodasınız. elinizde duş başlığı, muzik son ses, repeat e alınmış bir şekilde çalıyor. part time lover a ısrarla eşlik edin..hatta şu kısmını söylerken;

we are undercover passion on the run
    chasing love up against the sun
    we are strangers by day, lovers by night
    knowing it's so wrong, but feeling so right ....

götüm çıkacak diye sakın korkmayın,biraz detone biraz kendi kendine gülme oluyor o kadar. ama yapın bunu.

hatta "up against the suuuunnnnn" kısmında gözlerinizi kapatıp,stevie wonder ın boyle metin şenturk gibi bi yukarı bakışı vardır..onu da yapın.

ayak figurleri yaparken dikkat. ben demin çok büyük tehlike atlattım.harika bir gün sizi bekliyor efendim.öyle bir şarkıdır.

p.s:e artık eşşek değilsiniz hiç olmadı bir kere dinlersiniz.hızınızı alamazsanız david bowie-modern love ile devam ediniz.
  • daha yeni ingilizce öğrenmeye başladığım dönemlerde "farklı saatlerde part time çalıştıkları için görüşemeyen iki sevgilinin hazin hikayesi ellaham" gibi algıladığım, lakin ki öyle olmayan, çatır çatır casual seks diyenlerin türküsüdür.
  • (bkz: fuck buddy)
  • bitmeyen şarkı. yani bitse de kafanızın içinde hala çalıyor sanki.
  • sanırım fuck buddy'lik müessesesi üzerine yazılmış en eski şarkı, yanlışım varsa düzeltin...
  • stevie wonder'in en mukemmel sarkılarından.seksenlerin pop şarkılarını ozetleyen,kaliteli, dinlenebilirliği yuzde yuz olan bir sarkı ayrıca.
  • şuursuzca dans edilesi, dans ederken söylenerek eşlik edilesi gaz şarkı.
  • yıl 1985 sanki.
  • tam bir güzel hava şarkısı. bu şarkının ritmi enerjisi karamsar havalara gitmez. stevie wonder'ın sesinin o tınısının en güzel gözüktüğü şarkıdır şahsi kanaatimce.
hesabın var mı? giriş yap