• hiç beklemediğim bir şekilde tutulduğum, içinde ciddi anlamda tutku barındıran şarkı. daha önce de yazıldığı gibi sahiden önyargılı olmamayı yine yeniden öğrendik.
  • yamulmuyorsam geçen sene çıkmış. tamı tamına bir sene geç keşfettiğim şarkı. o da the voice uk'deki şu performans sayesinde. şarkı ne güzelmiş deyip orijinaline bakayım dedim o da iyimiş. coverları da iyimiş. şarkı bildiğin iyimiş.
  • çocuklar büyüyor: önce bieber sonra zayn. iyi şarkı, kötü klip.
  • eski one direction üyesi zayn malik'in muhteşemliğiyle ağlatabilecek debut şarkısı. klibinde de sevgilisi gigi hadid oynuyor. şarkı tabii ki one direction şarkılarına hiçbir şekilde benzemiyor ( zayn zaten gruptayken kendi şarkılarını dinlemediğini ve her zaman farklı şeyler yapmak istediğini söylüyordu) fangirl kasma kaygısı olan yüksek tempolu bi şarkı değil de daha mid tempo ve hem sözler açısından hem de melodi açısından daha tutkulu bi parça. ilişkide seksin yerinden bahseden fakat seksi seks hakkında neredeyse hiç direkt cümle kullanmadan anlatabilen bi parça. klipte ise giginin yanısıra birkaç zenci oyuncu kullanılmış. zayn'den güzel hareketler. şahsen ben özellikle oyuncunun bacaklarını açtığı ama vajina yerine orda çiçek açan sahneyi çok beğendim. diğer fav sahnem de zayn'in gigiye arkadan sarıldığı sahne. youtube'da falan birçok kişi zayn müslüman nasıl böyle bi klip çekebilir falan demis ama klibe baktığımızda sanatcının kadın ve sanatı beraber vermesi benim gerçekten hoşuma gitti. özellikle de artık her klipte twerking ass görmekten bıktığımız son zamanlarda. neyse sonuç olarak ben loopa aldım ve bu kara çocuğu yakından takip ediyorum efendim dinleyin pişman olmayacaksınız
  • cok erotik ve guzel bir sarki. duz “seksi” degil, bildigin erotik.
  • bu saatte arabada eve giderken bir şekilde denk gelerek 30 küsür yaşındaki kaşlı gözlü döşü kıllı şahsımı nerdeyse anırarak ağlatacak kapasitedeki zayn malik 45ligi. ha bu aralar sinirlerim acaip tepemde onun boşalması da olabilir ama müzigi özellikle bayağı sağlam.
  • üstünden yıllar geçse de bıkmadığım zayn malik şarkısı

one direction sebebiyle ilk etapta şarkıya soğuk bakmıştım. ancak yıllar geçti her gün dinlemeden edemiyorum.

dinleyenlerin beğeneceği şarkıdır.
  • mis gibi grubu zayn malik denen adam uğruna harcamışsınız ey sözlük ergenleri.

the original pillowtalk, usa merkezli groovy soundları olan bir elektronik müzik grubudur. kendileriyle ilk tanışmam deniz kurtel ile birlikte çıkardıkları wake me up parçasıyla oldu, iyi ki de oldu. link'i şöyle, bu kıyağımı unutmayın. ayrıca deniz kurtel'in askerleriyiz.

bugün, yani 29 mayıs 2020 tarihinde, treptower adıyla yeni bir ep çıkardılar, zaman içinde değişime uğramış olsalar da hala çok iyiler. yanaklarından öper, pozitif vibe'lar dilerim.
  • daha önce* ülkemizde de konser vermiş amerika'dan çıkma indie elektronik müzik yapan grup.

şöyle güzel bir şarkıları var.

eğlenceli ve üretkenler. daha da değerlenmeleri dileğiyle.
hesabın var mı? giriş yap