• bugün tanıştım. biliyorsunuz kılıçdaroğlu ve gönüllü halk birlikte istanbul'a yürüyor. o yürüyüşün kazan noktasında bir tanıdığımın yanında duruyordu. sürekli dinlediğim bir vokali görünce yavaş yavaş yanına seğirttim ve yüzsüzlük edip tanıştım.
    adalet için yapılan bir yürüyüşü siyasi partilere indirgemeye çalışan insanlara inat sorumlu bir vatandaşlık örneği göstererek oraya gelmiş ve molalarda şarkı söyleyen insanların eğitimsiz sesine katlanacak kadar*tevazu içinde olan hanımefendiyle konuşmak harika bir deneyimdi.

yürüyüşte yazarlardan tiyatro sanatçılarına, talebelerden böyle kuvvetli bir jazz vokaline kadar her çeşitten insanın olması, orayı ülkenin bir özeti olarak görmeme neden oldu ve pınar hanım'da buna katıldı.

"tüm ülke aynı istikamete yürüyoruz aslında, adalet olmazsa o duvara da birlikte toslayacağız, elimizde namuslu vatandaşlar olmak dışında hiçbir güç olmadan adalete yürüyoruz. fırsatımız varken bunu yapmak bizim sorumluluğumuz" dedi.

adalet diyen sesini kaydedemedim ama şuraya şunu bırakmak istiyorum. bahçada yeşil çınar
  • trt'de yayınlanan "iyi günde kötü günde" adlı programı sunan tatlı insan.

programda anlattıklarından çıkarılabildiği kadarıyla bir doktor bey ile evli.

programda görünenlerden anlaşıldığı kadarıyla saçlarıyla ilgili derin bir kararsızlık sorunu çekiyor. boyasa mı, nasıl kestirse, taramasa mı hiç gibisinden karmaşalar arasında kamera karşısına zor geçiyor gibi görünüyor.

şarkı söylüyor, tatlı bir sesi var. konuşurken bazı harflerde hafif peltekliği var ve bu ona yakışıyor.

bazen komiklik olsun diye doğu şivesiyle şiirler okuyor, konuşuyor.

rahat bir tarzı var, akıllı ve cin gibi bir insan izlenimi veriyor.
  • doç. dr. sühan ayhan ile evlidir kendisi.
  • (bkz: 2000 eurovision şarkı yarışması)'nda "yorgunum anla" adlı parçayı seslendirip türkiye'ye 59 puanla 10. dereceyi getirmiş şarkıcı, sunucu, doktor.
    10.luk deyip geçmeyin, daha sertab'ın birinci olmadığı dönem türkiye'nin "dinle" ve "halley"den sonra aldığı en iyi dereceydi. ama o devirler eurovision pek önemsenmeyince sonuç da pınar da pek dikkat çekmemişti.
  • muhalif tweetleri gerekçesiyle trt'den ayrılmak zorunda bırakılmış kişi.
  • şu sıralar ibb'nin parasını 3 5 seyiriciye gösteri yapıp cukkalayan hatun. paralar nereye gidiyor bir sorgulamak lazım. var olsun(!) atatürk üstünden para kazananlar. bunlar da solun kirli yanları. sorsan aydınlık çağdaş düşünce ama 3 5 seyirciye gösteri yapıp belediyeden para almak olayın iç yüzü. hani atatürktü olay hani onur, gurur, büyük adam olma lafları
  • kemâl ile izleyenleri büyüleyen sanatçı
  • 1996 - eurovision türkiye finalinde tüzmen'le birlikte "vamısın söyle" adlı eseri seslendirip 2. olmuş, 1997 finalinde "sen nerede ben orada" ile yine 2. olmuş, 2000 yılında muradına ererek türkiye'yi eurovision'da başarıyla temsil etmiş olan yorumcu.
  • şu günlerde yine trt'de yayınlanan "hayal bu ya" adlı programı sunan insan.
  • 8 gün için 320 bin tl ödenen sanatçı.

yani akp'li bir belediye yapsa şuan burada gündem olmuş, sayfalarca entry girilmişti ama chp yapınca herkes 3 maymunu oynuyor.

https://twitter.com/…us/1325737160113262592/photo/2
hesabın var mı? giriş yap