• bir suriyeli isyanı. ben bir mülteciyim isimli parçada geçen söz.

mülteci makamı

--- spoiler ---

eğer sizin meydanlarınızda, caddelerde, sokaklarınızda dilenciler olduysak, özür dileriz

eğer sizin işyerlerinizde, atölyelerde, tarlanızda kaçak işçi olduysak, özür dileriz

eğer sizin kıyılarınıza, kumsala, plajlarınıza cesetlerimiz vurduysa, özür dileriz

….

ben bir mülteciyim...

--- spoiler ---

edit: şarkıyı ben bestelemişim gibi özelden küfür etmeyin mal mısınız amk!
  • başlığı açan kişiyi aynı nick ile ilgili videonun altındaki yorumlarda da görebilirsiniz.

birader size para mı veriyorlar? bir bitmediniz.

edit: yorumları silmiş :d
  • hamaset nedir?
    işte tam olarak budur.
    plajlarımıza cesetleriniz vurduğu için özür dilemene gerek yok yavrum.

o plajlarda, çakal sürüsü gibi toplanıp, nargile çeke çeke, bağıra çağıra, gözlerinizle ve fotoğraf çektiğiniz kameralarınızla kadınlarımızı rahatsız etmeyin yeter.

bir de bu mağdur ayaklarını bırakın. kimse salak değil. mağdur ile yüzsüzü birbirinden ayırabiliyoruz.
  • özür dilemeyin.. çölünüze dönseniz kâfi.
  • burada nargile icip karıya kıza bakıp gününü gün ediyorsan git kendi vatanından özür dile, vatanını satanın özrü kabul olmaz
  • bu toprakların tecrübelerinin sonucu çıkan söz "acıma yetime döner koyar götüne"

savaşı ben çıkarmadım senin komşun amcan kuzenin batının gazına gelip savaş çıkardı sorumlu varsa o da senin ajitasyon yaptığın akrabaların arkadaşlarındır .

şimdi peşinen batı yüzünden savaş oldu diyenler için bunu tekrar tekrar soralım : ''ulan biz neden batıyı karıştıramıyoruz da adamlar bizi birbirimize düşürüp düşürüp taşak geçiyor,sorun acaba nedir? ''
  • iyi niyetinizi çölünüze dönerek gösterdiğiniz an özrünüzü yürekten kabul edeceğimize kuşkunuz olmasın.

teşekkürler.
  • tamam şimdi siktirin gidin.
  • özür dileriz ayağına türkiye ve türklere laf sokmaya kasanların saçmasapan bir gürültüsünün sözleri.

özür mözür dinlemeyin.

(bkz: hasiktirgidin)

geleni, yerleşen, kadını erkeği veledi,burada doğanı, yaşayanı.... farketmez döneceksiniz ülkenize.
  • aga 100 bin kişi falan gelse bu hamasetinize kanıcamda. 6-7 milyon insan sanki yanlışlıkla gelmişler ve tek çareleri türkiyemiş gibi ağlamanız tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap