• yaklaşık 4 yıl önce keşfettiğim olmazsa olmaz parfümüm benim. hatta öyleki şişenin yanından gelip geçerken her seferinde kapağını açıp bir koklarım; ve nasıl diyeyim insan bir hoş oluveriyor...
  • dünyanın en güzel kadın parfümü. sanırım fiyatından dolayı olacak pek kullanan yok. ayrıca çok güzel bir hediye seçeneğidir, karşılıklı win-win.
    her kadın poeme kokmalı...
  • içinde baharat var ama ağır değil bence , güzel bir kokuymuş daha yeni başladım kullanmaya ama uzun yıllar kullanacağımı sanmıyorum. bana çok kalıcı değilmiş gibi geldi kokusu
  • konsolumun üzerinde durur kendisi. epey pahalı olduğu için nadiren kullandığım ve hemen her gece kapağını açıp kokladiktan sonra yattigim en sevdiğim parfümdür.
  • fransizcada şiir anlamına gelmektedir poême oalrak yazıldığında... erkek bi kelimedir...
  • (bkz: poem)
  • bircok kizin ilk parfumudur bu. yurtdisina giden baba hediye getirir, genckizliga adim atmakta olan kizina.
  • şimdiye kadar kimsede rastlamadığım parfüm. yaklaşık 15 senedir kullanıyorum. koku takıntım olduğu için mükemmel kokuyu bunda buldum. kişiliğimin ifadesi olduğunu düşünüyorum.
  • ne zamandır denemek istiyordum dün deneme fırsatım oldu.
    ben sevdim zaten seveceğimi biliyordum.
    çiçeksi bir koku, ysl paris'i anımsattı bana sanırım mimoza nedeniyle.
    bence ağır bi koku değil ama sakın bana güvenmeyin bu konuda.
  • reklam fotograflarinda juliette binoche vardir. kokusu bali, hanimelini andirir.
hesabın var mı? giriş yap