• umursamaz ki$ilik. $imdi yanina gitsem oglum eski sozlukte sana kufur etmi$ler desem, zkiim ek$i sozlugu de, yazani da, seni de, diet kola al bana gel diyecek kadar...
  • gecen tekrar raftan indirdigim game over sayisindaki space ace yazisinda "o zamanki cinsellik bilgim bir elin parmaklarını gecmiyordu" benzeri akıl dolu bircok esprisini görüp tekrardan hastasi oldugum gameshow yazariydi..
  • ben olmamı sağlayan insandır kendisi. işin kötüsü; tahminimce hala hayatta olmasına rağmen adamı bulup teşekkür edemediğimden kendimden utanıyorum. o beni acaba yazdığım mektuplardan hatırlar mı çok merak ediyorum.

hayır o değil bir de oyun tavsiyesi soracağım ona.

not: polat'ı tanıyan birilerinden ona ulaşmamı sağlayacak bilgi de bekliyorum aslında
  • ekranıma baktı demin, "ben de user olmak istiyorum" dedi loser.
  • bilimkurguk (son harfe takilma) ve muzak (takilma dedim) derken arada "yalan soylemek sosyal zorunluluktur." diye aforizma catlatmisligi da var, overdose'da. yani, bir nesil (veya bir neslin bir kismi) bu 'yalana davet' ile buyumus olabilir.

edit: adamin iyi meziyetlerini goz ardi etmemek gerek. yalan mevzuu her ne kadar kritik olsa da, "bir neslin" muhayyilesine sagladigi faydayi es gecmek olmaz. we can remember it for you wholesale, polat abi.
  • render tutorial'ları yayımlamak için yeni bir youtube kanalı açmış 3d guru:
    https://www.youtube.com/…iyvoipz92hcxpdacurwa/about
  • "kurmaca şahsiyet, çalan çırpan, aciz" sıfatlarını hak edecek belki son kişi. belki sondan bir önceki. zebani. hayata edilen en okkalı küfür. diet kolayla alındığında unutkanlığa yol açabilen yüksek dozda tek tablet. bilir kişi. nanik. canlı cenaze. julie strain maskarası. mavranın cılkı. okur-yazar oranını tek başına yükselten barbar conan. pis gözlemci. gameshow'un game'i. had safhada uykusuz, yaratıcı ve koyu siyah. hayallerle dolu tabutu.
    bir konuşsa hepimiz batarız gibime geliyor..
  • şimdiye kadar hakkında nasıl bir şey yazmamışım hayret. mac le beraber beni en çok etkilemiş (olumlu bazda) varlıktır bu zebani kişisi. budur yani.

ikisini beraber aynı kare içinde görmüştüm kamer'de. sorduğum bir soruya da önce kendisi, ardından da mac cevap vermişti. bu küçücük anı beni bugün bile mutlu etmeye yetmekte.

https://www.behance.net/polatyarisci
  • sonisphere 2010'da manowar konserinden hemen sonra görüp 2 kelam etme fırsatı bulduğum insan. bütün geyikliği ve sevimliliğiyle hala bildiğiniz polat. yalnız artık pek swedish death, opeth neyin dinlemiyor (brutal vokale gelemiyormuş). manowar için "bunca yıl sonra bu performans, helal olsun" gibisinden bir şeyler dedi. accept izleyeceği için de gayet heyecanlıydı.
hesabın var mı? giriş yap