• bu adama iğrençsin diyebilecek bir yüreğin iyi olduğuna inanamam asla. ne zararı var lan adamın? kolonya dağıtıyormuş bir de... dünyada enerjisi yüksek insanlar çoğunlukta olsa keşke.

edit: başlık bana kalmış. lanetlenmişim, 1 ay çaylağım beni özleyin sözlük ahalisi. hadi yine iyisiniz! :)
  • o kadar içim burkuldu ki videosunu izledikten sonra. gözleri dolmuş, hırpalanmış.
    adam şu tehlikenin kol gezdiği günlerde kendini tehlikeye atıp kolonya dağıtıyor. özellikle bunu kendisi elden yapıyor, kimseye de yaptırmıyor.
    siz nasıl bu adamın yüzüne karşı "iğrençsin!" diyebiliyorsunuz?
    vicdan yoksunları sizi.
  • nefret söylemidir.

edit: bunu söylediği iddia edilen polisin oruçlu olup olmadığı çok merak ettim.

çok mesaj aldığım için edit2: eğer oruçlu ise orucun manasını anlayamamış bir kişi olacağından dolayı merak ettim. nitekim oruç sadece mideyle tutulmuyor.
  • eğer doğru ise gerek olmayan söz.özellikle şu ramazan ayında..
    bana göre yakışık almamış kardeşim bu kadar net ,
    ayrıca hakaret suçudur.
  • devletin memurunun, devletin vatandaşına hakaret etmesidir.

bak memur kardeşim sen şimdi bu adama "iğrençsin" deyince o adamın hayatında "ne" değişecek?
    cevabın yoksa, tut ağzını bişey deme.
  • olm siz ruh hastası mısınız lan ? adam iyilik yapıyor hakaret ediyorsunuz. saglıklı bir insan beyni nasıl böyle bir karar alır ? biz bu adamlara canımızı teslim ediyoruz.

gerçekse soruşturulma açılması gereken polislerdir.
  • polislik mesleğinin gereklerine aykırı bir davranıştır.

bu adamın garip bir sempatikliği var ben çözemedim. kötü kalpli birisi olduğunu düşünmüyorum. bence sevgi dolu birisi ve yardımlaşmayı çok seviyor. takip etmiyorum kendisini fakat sosyal medyada sürekli karşıma çıkıyor. bu olayı öğrendikten sonra biraz daha araştırdım ve çok sayıda yardım yaptığını da gördüm. bu kadar sevecen ve elinden geldiğince yardımsever bir insana bu şekilde muamele edilmesi gerçekten büyük bir ayıptır.

büdüt: biraz daha araştırdıktan sonra adamın gerçekten iyi birisi olmadığını fark ettim. fakat polisin yaptığı yine de doğru değildir.
  • eğer yaşantı gerçek ise, ülkenin kanayan yüzü olarak boy gösteriyorsunuz demektir.
    (bkz: yazık)
  • kötü söz sahibinindir
  • (bkz: iğrenç)

bu adam üslubundan dolayı beni de tiksindiriyor. fakat devletin vatandaşından tiksinme hakkı yok. devletin işi hizmet vermek.

ayrıca polis beni dahada tiksindiriyor.

edit : video kaldırılmış heryerden. uçurulan uçurulana. ne olay olmuş arkadaş. eee içerisi boş kaldı dolduruyorlar herhalde.
hesabın var mı? giriş yap